Sprzęt AGD i Wyposażenie Do Kuchni - Porady Ekspertów | Max Kuchnie
Sprzęt AGD i Wyposażenie Do Kuchni - Porady Ekspertów | Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Porady Sprzęt agd Red Dot award 2015 dla zlewozmywaka Franke...

Sprzęt agd


Red Dot award 2015 dla zlewozmywaka Franke Crystal!

Wyróżnienia w cenionych na całym świecie, prestiżowych konkursach to zawsze powód do dumy dla producenta. Dla klientów są dowodem, że wybiera najlepszy produkt.

Na zdjęciu: Franke

Przyznając zlewozmywakowi Franke Crystal 214 rozpoznawany na całym Świecie znaczek z czerwoną kropką, jurorzy zwrócili uwagę na oryginalne przełamanie surowości stali szklanymi elementami, idealnie wpasowanymi w zagłębienia zlewozmywaka oraz proste, geometryczne linie.

 

Projekt zlewozmywaka Franke Crystal 214 jest efektem nowoczesnego podejścia do tworzenia armatury kuchennej, wyrażonego w każdym detalu. Crystal urzeka pięknem i minimalistyczną formą, jest kwintesencją szwajcarskiej precyzji w podejściu do wyboru materiałów, co sprawia, że to doskonały wybór na lata.

 

Zaprojektowany przez Mario Ferrarini zlewozmywak Franke Crystal wykonany jest z niezawodnej i trwałej stali szlachetnej oraz czarnego szkła. Takie połączenie materiałów doskonale podkreśla unikalny charakter każdego z nich oraz eksponuje niecodzienne w zlewozmywaku przenikanie się płaszczyzn. Szklane akcenty skrywają przelew i odpływ, projektant uzyskał w ten sposób perfekcyjną geometrię zlewozmywaka oraz harmonię wszystkich jego elementów.

 

Red Dot award należy do najbardziej prestiżowych konkursów wzornictwa przemysłowego. W tym roku odbyła się jego sześćdziesiąta edycja. Jury złożone ze specjalistów designu i krytyków, każdego roku poszukuje doskonałości i wyróżnia najlepsze produkty.


Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Kuchnia biała kontra kuchnia czarna


Podobno przeciwieństwa się przyciągają, dzisiaj jednak dwa najbardziej kontrastowe...

Dobra patelnia - jak kupować, żeby nie żałować?...


W każdej kuchni trudno by się było obejść bez naczyń. Służą nam do...

Czas na ciasto! Czyli jaki wałek wybrać?


Zazwyczaj gadżety i urządzenia do kuchni kupujemy w dwóch celach – aby...