Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / Porady / Sprzęt agd / Red Dot award 2015 dla zlewozmywaka Franke...

Sprzęt agd

Red Dot award 2015 dla zlewozmywaka Franke Crystal!

Ulubione0

Wyróżnienia w cenionych na całym świecie, prestiżowych konkursach to zawsze powód do dumy dla producenta. Dla klientów są dowodem, że wybiera najlepszy produkt.

Przyznając zlewozmywakowi Franke Crystal 214 rozpoznawany na całym Świecie znaczek z czerwoną kropką, jurorzy zwrócili uwagę na oryginalne przełamanie surowości stali szklanymi elementami, idealnie wpasowanymi w zagłębienia zlewozmywaka oraz proste, geometryczne linie.

 

Projekt zlewozmywaka Franke Crystal 214 jest efektem nowoczesnego podejścia do tworzenia armatury kuchennej, wyrażonego w każdym detalu. Crystal urzeka pięknem i minimalistyczną formą, jest kwintesencją szwajcarskiej precyzji w podejściu do wyboru materiałów, co sprawia, że to doskonały wybór na lata.

 

Zaprojektowany przez Mario Ferrarini zlewozmywak Franke Crystal wykonany jest z niezawodnej i trwałej stali szlachetnej oraz czarnego szkła. Takie połączenie materiałów doskonale podkreśla unikalny charakter każdego z nich oraz eksponuje niecodzienne w zlewozmywaku przenikanie się płaszczyzn. Szklane akcenty skrywają przelew i odpływ, projektant uzyskał w ten sposób perfekcyjną geometrię zlewozmywaka oraz harmonię wszystkich jego elementów.

 

Red Dot award należy do najbardziej prestiżowych konkursów wzornictwa przemysłowego. W tym roku odbyła się jego sześćdziesiąta edycja. Jury złożone ze specjalistów designu i krytyków, każdego roku poszukuje doskonałości i wyróżnia najlepsze produkty.


Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

Zobacz również

Sprzęt INOX – jak go czyścić?

Sprzęt INOX – jak go czyścić?

INOX, czyli...   Pod pojęciem INOX kryje się specjalna pod względem właściwości...

Jaki sprzęt AGD do zabudowy?

Jaki sprzęt AGD do zabudowy?

Co wybrać? Obecnie na rynku mamy dostępnych wiele rozwiązań w zakresie AGD. W pierwszej...
Komentarze
Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Twój komentarz
Ocena