Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Porady VarioPerfect – pralka dostosowana do Twojego...

Porady


VarioPerfect – pralka dostosowana do Twojego rytmu dnia

AGD dopasowane do naszych potrzeb to obecnie już żadna nowość. Jak zrealizować marzenie o sprzętach dostosowujących się do rytmu naszego dnia? Temu wyzwaniu mogli podołać tylko najlepsi. Inżynierowie marki Bosch opracowali system VarioPerfect i przedstawiają najnowszy model pralki z jego wykorzystaniem.

Na zdjęciu: Bosch

Oszczędność popłaca

 

System VarioPerfect® jest jedynym takim rozwiązaniem na polskim rynku AGD i gwarantuje pełne dopasowanie do rytmu życia użytkownika pralki. W ramach VarioPerfect możemy skorzystać z dwóch funkcji – EcoPerfect i TimePerfect. Wybierając EcoPerfect wypierzemy nasze ubrania niezwykle oszczędnie i w sposób przyjazny środowisku – o 50% mniejsze zużycie energii elektrycznej, jeśli zaś zależy nam na czasie, wówczas wybieramy opcję TimePerfect, która zaoszczędzi do 65% naszego czasu. Logikę działania VarioPerfect porównać można do jazdy samochodem. Jeśli chcemy dojechać do celu szybciej, wówczas zużywamy więcej paliwa, ale oszczędzamy czas, jeśli jednak jesteśmy zwolennikami ekonomicznej jazdy, wtedy też czas dotarcia do celu wydłuży nam się, ale zużyjemy mniej paliwa. VarioPerfect to najwyższy standard funkcjonalności pralki, który sprawdzi się w domu zabieganego singla, jak i dużej rodziny.

 

Bosch w każdym detalu

 

Ważnym uzupełnieniem systemu VarioPerfect jest niemiecka technologia, od zawsze stojąca na straży jakości. Nowy model pralki Bosch WAT24340PL wyposażony został w indukcyjny silnik EcoSilcence Drive oraz specjalne wytłoczenia na ścianach bocznych – AntiVibration Design. Dzięki nim pralka zużywa jeszcze mniej energii od najwyższej klasy efektywności energetycznej A+++, jest wyjątkowa cicha i pozbawiona ryzyka występowania wibracji podczas wirowania. Jako producent najwyższej jakości AGD marka Bosch w standardzie wyposażenia każdej pralki zapewnia również niklowaną grzałkę antykorozyjną i AquaStop. System ten zapobiega wydostaniu się wody z pralki nawet w przypadku uszkodzeń zewnętrznych węża doprowadzającego wodę, czy awarii zasilania.

 

Trudny wybór? Skorzystaj z pomocy

 

Jeśli czujesz się zagubiona/y w ofercie pralek i nie wiesz, który model najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, skorzystaj z konfiguratora marki Bosch dostępnego na stronie www.varioperfect.pl Dzięki ustawieniu parametrów pralki, które są szczególnie dla Ciebie ważne, uzyskasz podpowiedź, który model sprawdzi się w Twoim domu. Po wyborze skorzystaj z promocji i odbierz 200 zł w postaci karty podarunkowej przy zakupie wybranego modelu pralki Bosch. Szczegóły promocji na www.varioperfect.pl

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Dwa w jednym czyli kuchnia z salonem


Od pewnego czasu połączenie kuchni z salonem stało się aranżacyjnym hitem! Ten...

Funkcjonalny piekarnik XXI wieku


Ciężko wyobrazić sobie kuchnię bez urządzeń AGD. Są one niezastąpione! Pomagają...

Tapety winylowe w kuchni


Ciekawe wizualnie wzory, tematyczne i stylowe motywy dekoracyjne – tym odznaczają...