Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / Porady / Aranżacje / Oświetlenie / Oświetlenie dla kuchennych mebli

Oświetlenie

Oświetlenie dla kuchennych mebli

Ulubione1

Właściwie dobrane światło zwiększy komfort korzystania z szaf i szuflad, ułatwi sięganie po przedmioty i podniesie estetykę kuchni.

Prostota w parze z jakością

 

Najprostsze rozwiązania bywają najlepszymi. Prawidłowo dobrany system oświetlenia powinien łączyć jakość wykonania z łatwością montażu i możliwościami aranżacyjnymi. Dowolność doboru opraw i dodatkowych akcesoriów pozwala zadowolić najbardziej wymagającego użytkownika. Taką swobodę zapewnia system Loox LED, oparty na modułowej konstrukcji i wykorzystujący montaż typu Plug and Play.

 

Funkcjonalne i estetyczne

 

Oświetlenie diodowe znakomicie sprawdza się nad blatami kuchennymi, na półkach z przyprawami lub w szafkach z przyborami i garnkami – jest polecane ze względu na swoje funkcjonalne zalety. Z dobrze oświetlonego miejsca można łatwiej i szybciej wyjąć pożądany przedmiot. Źródła LED pozwalają też zwiększyć walory estetyczne kuchni.

 

Komfort dzięki automatyce

 

Automatyka oświetleniowa pozwala na zastosowanie inteligentnych rozwiązań, które robią niesamowite wrażenie, jednocześnie umożliwiając jeszcze efektywniejsze i energooszczędne wykorzystywanie oświetlenia diodowego. Sterownik przełączników sprawi, że oprawy będą świecić jedynie w obszarze mebla, który jest aktualnie wykorzystywany. Jeden zasilacz pozwoli przenieść się użytkownikowi do kuchni przyszłości.

 

Aranżacja na życzenie

 

By zmienić klimat w kuchni, nie trzeba wymieniać wszystkich mebli. Wystarczy zastosowanie taśm LED, które pozwolą użytkownikowi na swobodne decydowanie o właściwościach oświetlenia. Płynna zmiana barwy światła z ciepłej na zimną oraz jego natężenia pozwolą na dowolność wyboru świetlnych aranżacji w pomieszczeniach. Dostosowanie oświetlenia do aktualnych oczekiwań nigdy nie było tak proste.

Zobacz również

Piękno u sufitu

Piękno u sufitu

Charakterystyczny Cechą charakterystyczną żyrandola, jest fakt, że mocowany jest on do sufitu i...

LED w kuchni?

LED w kuchni?

Nie takie nowatorskie Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, ale diody znane są już ludzkości od...
Komentarze (2)
2
Gość
Marcelina26
2016-02-19 09:35:31

Ja mam w kuchni oświetlenie LED-owe. Na suficie jedną lampę oraz taśmy LED w obszarze mebli. Artykuł bardzo ciekawy, nawet nie wiedziała, że istnieje coś takiego jak automatyka oświetleniowa.

Gość
dorot@a@
2015-12-09 12:35:22

Od lat marzyłam, by posiadać zautomatyzowany system oświetlenia w kuchni, ale nie wiedziałam czy to faktycznie sprawdza się w życiu. Będę musiała kiedyś tego spróbować. Swoją drogą piękna aranżacja tej białej kuchni:)

Twój komentarz
Ocena