Praktyczne Oświetlenie W Kuchni | Porady Max Kuchnie
Praktyczne Oświetlenie W Kuchni | Porady Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Porady Aranżacje Oświetlenie Oświetlenie dla kuchennych mebli

Oświetlenie


Oświetlenie dla kuchennych mebli

Właściwie dobrane światło zwiększy komfort korzystania z szaf i szuflad, ułatwi sięganie po przedmioty i podniesie estetykę kuchni.

Na zdjęciu: Häfele

Prostota w parze z jakością

 

Najprostsze rozwiązania bywają najlepszymi. Prawidłowo dobrany system oświetlenia powinien łączyć jakość wykonania z łatwością montażu i możliwościami aranżacyjnymi. Dowolność doboru opraw i dodatkowych akcesoriów pozwala zadowolić najbardziej wymagającego użytkownika. Taką swobodę zapewnia system Loox LED, oparty na modułowej konstrukcji i wykorzystujący montaż typu Plug and Play.

 

Funkcjonalne i estetyczne

 

Oświetlenie diodowe znakomicie sprawdza się nad blatami kuchennymi, na półkach z przyprawami lub w szafkach z przyborami i garnkami – jest polecane ze względu na swoje funkcjonalne zalety. Z dobrze oświetlonego miejsca można łatwiej i szybciej wyjąć pożądany przedmiot. Źródła LED pozwalają też zwiększyć walory estetyczne kuchni.

 

Komfort dzięki automatyce

 

Automatyka oświetleniowa pozwala na zastosowanie inteligentnych rozwiązań, które robią niesamowite wrażenie, jednocześnie umożliwiając jeszcze efektywniejsze i energooszczędne wykorzystywanie oświetlenia diodowego. Sterownik przełączników sprawi, że oprawy będą świecić jedynie w obszarze mebla, który jest aktualnie wykorzystywany. Jeden zasilacz pozwoli przenieść się użytkownikowi do kuchni przyszłości.

 

Aranżacja na życzenie

 

By zmienić klimat w kuchni, nie trzeba wymieniać wszystkich mebli. Wystarczy zastosowanie taśm LED, które pozwolą użytkownikowi na swobodne decydowanie o właściwościach oświetlenia. Płynna zmiana barwy światła z ciepłej na zimną oraz jego natężenia pozwolą na dowolność wyboru świetlnych aranżacji w pomieszczeniach. Dostosowanie oświetlenia do aktualnych oczekiwań nigdy nie było tak proste.

Komentarze


5.00/5 2 2
5
dorot@a@

Od lat marzyłam, by posiadać zautomatyzowany system oświetlenia w kuchni, ale nie wiedziałam czy to faktycznie sprawdza się w życiu. Będę musiała kiedyś tego spróbować. Swoją drogą piękna aranżacja tej białej kuchni:)


5
Marcelina26

Ja mam w kuchni oświetlenie LED-owe. Na suficie jedną lampę oraz taśmy LED w obszarze mebli. Artykuł bardzo ciekawy, nawet nie wiedziała, że istnieje coś takiego jak automatyka oświetleniowa.

Zobacz również


Kuchnia w stylu chippendale. Klasyczność plus...


To, w jaki sposób wyposażysz poszczególne wnętrza domowego użytku ma niesamowicie...

Jak sprawić, by wystrój kuchni przykuwał uwagę i był...


Każdy z nas planując swoją wymarzoną kuchnię oczekuje, że będzie ona zachwycać...

Czy drewniany blat w kuchni to dobry pomysł?


Blaty kuchenne odgrywają istotną rolę w każdej kuchni. To na nich wykonujemy wszelkie...

Ustawienia prywatności Polityka prywatności