Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / Porady / Aranżacje / Oświetlenie / Oświetlenie dla kuchennych mebli

Oświetlenie

Oświetlenie dla kuchennych mebli

Ulubione1

Właściwie dobrane światło zwiększy komfort korzystania z szaf i szuflad, ułatwi sięganie po przedmioty i podniesie estetykę kuchni.

Prostota w parze z jakością

 

Najprostsze rozwiązania bywają najlepszymi. Prawidłowo dobrany system oświetlenia powinien łączyć jakość wykonania z łatwością montażu i możliwościami aranżacyjnymi. Dowolność doboru opraw i dodatkowych akcesoriów pozwala zadowolić najbardziej wymagającego użytkownika. Taką swobodę zapewnia system Loox LED, oparty na modułowej konstrukcji i wykorzystujący montaż typu Plug and Play.

 

Funkcjonalne i estetyczne

 

Oświetlenie diodowe znakomicie sprawdza się nad blatami kuchennymi, na półkach z przyprawami lub w szafkach z przyborami i garnkami – jest polecane ze względu na swoje funkcjonalne zalety. Z dobrze oświetlonego miejsca można łatwiej i szybciej wyjąć pożądany przedmiot. Źródła LED pozwalają też zwiększyć walory estetyczne kuchni.

 

Komfort dzięki automatyce

 

Automatyka oświetleniowa pozwala na zastosowanie inteligentnych rozwiązań, które robią niesamowite wrażenie, jednocześnie umożliwiając jeszcze efektywniejsze i energooszczędne wykorzystywanie oświetlenia diodowego. Sterownik przełączników sprawi, że oprawy będą świecić jedynie w obszarze mebla, który jest aktualnie wykorzystywany. Jeden zasilacz pozwoli przenieść się użytkownikowi do kuchni przyszłości.

 

Aranżacja na życzenie

 

By zmienić klimat w kuchni, nie trzeba wymieniać wszystkich mebli. Wystarczy zastosowanie taśm LED, które pozwolą użytkownikowi na swobodne decydowanie o właściwościach oświetlenia. Płynna zmiana barwy światła z ciepłej na zimną oraz jego natężenia pozwolą na dowolność wyboru świetlnych aranżacji w pomieszczeniach. Dostosowanie oświetlenia do aktualnych oczekiwań nigdy nie było tak proste.

Zobacz również

Jak rozświetlić kuchnię?

Jak rozświetlić kuchnię?

Wystarczy niekorzystna ekspozycja mieszkania, by nie móc cieszyć się upragnionymi promieniami...

Rodzaje lamp odpowiednich do kuchni

Rodzaje lamp odpowiednich do kuchni

Oświetlenie centralne Z racji tego, iż światło zainstalowane na suficie równomiernie oświetla...
Komentarze (2)
2
Gość
Marcelina26
2016-02-19 09:35:31

Ja mam w kuchni oświetlenie LED-owe. Na suficie jedną lampę oraz taśmy LED w obszarze mebli. Artykuł bardzo ciekawy, nawet nie wiedziała, że istnieje coś takiego jak automatyka oświetleniowa.

Gość
dorot@a@
2015-12-09 12:35:22

Od lat marzyłam, by posiadać zautomatyzowany system oświetlenia w kuchni, ale nie wiedziałam czy to faktycznie sprawdza się w życiu. Będę musiała kiedyś tego spróbować. Swoją drogą piękna aranżacja tej białej kuchni:)

Twój komentarz
Ocena