Praktyczne Oświetlenie W Kuchni | Porady Max Kuchnie
Praktyczne Oświetlenie W Kuchni | Porady Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Porady Aranżacje Oświetlenie Oświetlenie dla kuchennych mebli

Oświetlenie


Oświetlenie dla kuchennych mebli

Właściwie dobrane światło zwiększy komfort korzystania z szaf i szuflad, ułatwi sięganie po przedmioty i podniesie estetykę kuchni.

Na zdjęciu: Häfele

Prostota w parze z jakością

 

Najprostsze rozwiązania bywają najlepszymi. Prawidłowo dobrany system oświetlenia powinien łączyć jakość wykonania z łatwością montażu i możliwościami aranżacyjnymi. Dowolność doboru opraw i dodatkowych akcesoriów pozwala zadowolić najbardziej wymagającego użytkownika. Taką swobodę zapewnia system Loox LED, oparty na modułowej konstrukcji i wykorzystujący montaż typu Plug and Play.

 

Funkcjonalne i estetyczne

 

Oświetlenie diodowe znakomicie sprawdza się nad blatami kuchennymi, na półkach z przyprawami lub w szafkach z przyborami i garnkami – jest polecane ze względu na swoje funkcjonalne zalety. Z dobrze oświetlonego miejsca można łatwiej i szybciej wyjąć pożądany przedmiot. Źródła LED pozwalają też zwiększyć walory estetyczne kuchni.

 

Komfort dzięki automatyce

 

Automatyka oświetleniowa pozwala na zastosowanie inteligentnych rozwiązań, które robią niesamowite wrażenie, jednocześnie umożliwiając jeszcze efektywniejsze i energooszczędne wykorzystywanie oświetlenia diodowego. Sterownik przełączników sprawi, że oprawy będą świecić jedynie w obszarze mebla, który jest aktualnie wykorzystywany. Jeden zasilacz pozwoli przenieść się użytkownikowi do kuchni przyszłości.

 

Aranżacja na życzenie

 

By zmienić klimat w kuchni, nie trzeba wymieniać wszystkich mebli. Wystarczy zastosowanie taśm LED, które pozwolą użytkownikowi na swobodne decydowanie o właściwościach oświetlenia. Płynna zmiana barwy światła z ciepłej na zimną oraz jego natężenia pozwolą na dowolność wyboru świetlnych aranżacji w pomieszczeniach. Dostosowanie oświetlenia do aktualnych oczekiwań nigdy nie było tak proste.

Komentarze


5.00/5 2 2
5
dorot@a@

Od lat marzyłam, by posiadać zautomatyzowany system oświetlenia w kuchni, ale nie wiedziałam czy to faktycznie sprawdza się w życiu. Będę musiała kiedyś tego spróbować. Swoją drogą piękna aranżacja tej białej kuchni:)


5
Marcelina26

Ja mam w kuchni oświetlenie LED-owe. Na suficie jedną lampę oraz taśmy LED w obszarze mebli. Artykuł bardzo ciekawy, nawet nie wiedziała, że istnieje coś takiego jak automatyka oświetleniowa.

Zobacz również


Heksagony i Chevron na ścianie w kuchni


Moda na sposób wykończenie ścian i podług w nowoczesnych kuchniach zmieniła...

Jak sprawić, by wystrój kuchni przykuwał uwagę i był...


Każdy z nas planując swoją wymarzoną kuchnię oczekuje, że będzie ona zachwycać...

Jesteś glamour? Stwórz piękną kuchnię!


Kuchnia zazwyczaj odzwierciedla upodobania właścicieli. Jedni preferują...