Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Porady Bądź smart – inwestuj w inteligentne...

Porady


Bądź smart – inwestuj w inteligentne rozwiązania Samsung do kuchni i domu

Inteligentny dom jest na wyciągnięcie ręki. Usiądź wygodnie w ulubionym fotelu i obserwuj, jak sprytne systemy zamknięte w domowym AGD przejmują Twoje dotychczasowe obowiązki. Oto świat, w którym urządzenia troszczą się o Twoją wygodę, czas i budżet. Odkryj je wszystkie i zdecyduj, które sprzęty smart marki Samsung chcesz zaprosić do siebie.

Jedna aplikacja do zarządzania całym AGD

 

Teraz wszystkie urządzenia możesz mieć pod kontrolą, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Dzięki wykorzystaniu aplikacji SmartThings, masz podgląd na pracę wszystkich kompatybilnych sprzętów marki Samsung – możesz zdalnie uruchamiać je i wyłączać, wybierać najbardziej adekwatne programy prania, zmywania, pieczenia czy gotowania, by za każdym razem cieszyć się jak najlepszymi efektami, przy optymalnym zużyciu prądu i wody. Ale to nie wszystko!

 

 

Urządzenia do kuchni Samsung SmartThings – co potrafią?

 

Gotowanie staje się prostsze i dużo przyjemniejsze, kiedy do dyspozycji masz moc przepisów na bazie swoich ulubionych składników. Aplikacja SmartThings zawsze ma Ci coś pysznego do zaproponowana. Wiesz już co dzisiaj przyrządzisz? Wystarczy, że prześlesz ustawienia z przepisu do swojego inteligentnego piekarnika Samsung, by maksymalnie szybo rozpocząć pieczenie. Na swoim smartfonie możesz również odbierać powiadomienia wysyłane przez AGD, np. kiedy piekarnik osiągnie wymaganą temperaturę.

 

 

Oszczędzaj energię z technologią AI Energy

 

Optymalizacja poboru energii przez lodówkę, pralkę czy suszarkę z aplikacją SmartThings staje się bezproblemowa. Oprogramowanie monitoruje i prognozuje miesięczne zużycie prądu przez AGD, szacując wysokość rachunku. Jeżeli zużycie energii jest zbyt wysokie, na Twoim smartfonie pojawia się powiadomienie z ostrzeżeniem. Po uruchomieniu trybu AI Energy aplikacja automatycznie przełącza sprzęty w tryb oszczędzania. Ty wyznaczasz swój miesięczny limit zużycia prądu, a inteligentne technologie dbają o jego realizację.

 

 

Twoja garderoba w doskonałej kondycji

 

Różne elementy garderoby i różne tkaniny wymagają zróżnicowanego podejścia w pielęgnacji. Powiadomienia dotyczące zakończonego procesu prania czy suszenia pomogą utrzymać świeżość odzieży. Aplikacja monitoruje także zapasy środków piorących, by w odpowiednim momencie przypomnieć Ci o konieczności ich uzupełniania. Szafy AirDresser troszczą się natomiast o wygląd i zapach ubrań, których nie można prać automatycznie.

 

 

W razie problemów – zdalna diagnostyka

 

Jeżeli w Twoim inteligentnym urządzeniu Samsung pojawi się błąd, sparowana z nim aplikacja powiadomi Cię o wykrytym problemie i podpowie, jak możesz go rozwiązać. Da Ci znać także o zbliżającym się terminie wymiany filtra i dostarczy wskazówek dotyczących pielęgnacji i konserwacji sprzętów, tak by jak najdłużej cieszyć się ich sprawnym działaniem.

 

 

Inteligentny dom – dlaczego warto?

 

Zarządzanie wszystkimi domowym sprzętami z poziomu jednej aplikacji – także poza domem – to niezawodny patent na perfekcyjną organizację codziennych obowiązków i gwarancja oszczędności czasu. Zaawansowane technologie AI z kolei pozwalają na obniżenie rachunków za energię elektryczną, w przychylności domowemu budżetowi i w harmonii z naturą.

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Młynek do odpadów organicznych


Segregacja śmieci to jeden z najważniejszych aspektów współczesnego, racjonalnego...

Piękno u sufitu


Myli się ten, kto sadzi, że żyrandole zarezerwowane są jedynie do gościnnych,...

Kuchnia w stylu angielskim


Aranżacja kuchni w stylu angielskim to niewątpliwie połączenie elegancji i...