Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Porady Franke na targach EuroCucina 2016 - Innowacje...

Porady


Franke na targach EuroCucina 2016 - Innowacje inspirowane codziennością

W wymiarze biznesowym, innowacja to pomyślna ekonomicznie eksploatacja nowych pomysłów (M. Porter). I właśnie tak postrzegana jest innowacja w koncernie Franke, który od ponad 100 lat skutecznie konkuruje na globalnych rynkach, dzięki nowatorskim i funkcjonalnym systemom wyposażenia kuchni.

Na zdjęciu: Franke

Tegoroczna premiera marki Franke, zaprezentowana podczas targów Eurocucina 2016 w Mediolanie to koncepcja kuchni, jako uniwersalnej przestrzeni dla domowego rytmu życia. To właśnie rola kuchni w wymiarze socjologicznym i sferze emocjonalnej była inspiracją do stworzenia linii produktowej: Frames by Franke. Aż 44 różne urządzenia i akcesoria kuchenne zaprojektowane zostały w charakterystycznych, 11-milimetrowych stalowych ramkach, które stały się znakiem rozpoznawczym całej kolekcji i dały jej unikalną nazwę. Swoboda łączenia urządzeń w kolorze czarnym lub szampańskim, w spójne kolekcje jest zaproszeniem do kreatywności – najpierw w aranżacji wnętrza, a następnie w kulinarnych kreacjach. Zaproszeniem, które codziennie inspiruje do nowych, smakowitych wyzwań.

 

Frames by Franke to system, który bazując na uniwersalnej stylistyce, staje się właśnie globalną ikoną marki. Szereg innowacyjnych rozwiązań technicznych przekształca jednostkowe urządzenia kuchenne w kompleksowe rozwiązania. Domowi szefowie kuchni docenią kompaktowy piekarnik konwekcyjno-parowy; perfekcyjne panie domu będą pod wrażeniem funkcji automatycznego czyszczenia piekarnika – pyrolizy; młodzi adepci chętnie skorzystają z funkcjonalności szuflady do podgrzewania potraw; techno-maniacy polubią okapy kuchenne, które uruchamiają się automatycznie, po włączeniu płyty grzewczej; a pragmatyczni esteci docenią Lightboard – nowatorską, podświetlaną pokrywę zlewozmywaka, która może też służyć jako deska do krojenia i waga.

 

„Najsilniejszym atrybutem kolekcji Frames by Franke jest ultranowoczesna technologia, która potęguje funkcjonalność każdego z urządzeń osobno, jak i w zestawach – podkreśla Marek Szymański – prezes Franke Polska."
Zaangażowanie firmy w popularyzację innowacji w wymiarze regionalnym potwierdza czynny udział Franke w konferencji Polish-Swiss Innovation Day, która odbędzie się 20 kwietnia 2016, w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.
Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Kuchnia „po ciemku”


Marząc o luksusowym i zarazem przytulnym wnętrzu kuchennym, warto wziąć pod uwagę...

Ergonomia w kuchni, czyli podział pomieszczenia na strefy...


Idealna kuchnia to kuchnia praktyczna, funkcjonalna, odznaczająca się ergonomią....

Korek jako materiał ścienny lub podłogowy


Wilgoć, zmiany temperatury, unoszące się zapachy gotowanych dań. To codzienna...