Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Porady Innowacyjna linia zamrażarek Liebherr

Porady


Innowacyjna linia zamrażarek Liebherr

Produkty firmy Liebherr pozwolą zachować Ci pełne witamin smaki słonecznego lata i złotej jesieni.

Na zdjęciu: Liebherr

Polacy rozkochali się w gotowaniu i zdrowym jedzeniu. To trend, który od kilku lat staje się coraz bardziej widoczny. Chcemy jeść zdrowo i kolorowo.

Ale na drodze do realizacji tych założeń często staje pośpiech dnia codziennego i... sezonowość wielu produktów.

Z pomocą wszystkim fanom zdrowego stylu życia przychodzi marka Liebherr z innowacyjną linią zamrażarek.

Te urządzenia to doskonałe rozwiązanie na wszystkie sytuacje, gdy nie ma czasu na długie gotowanie lub gry zaskoczą niespodziewanie goście.

To również sposób na zatrzymanie w kuchni pełnych witamin smaków słonecznego lata i złotej jesieni.

 

Zamrażarki często postrzegane są jako dodatkowe urządzenie dla dużej rodziny, służące do przechowywania gotowych mrożonek, frytek i kawałków mięsa. A tak naprawdę, po przyjrzeniu się tym sprzętom z bliska, doskonale widać różnorodność funkcji, które ułatwią życie każdego, kto w kuchni spędza chociaż troszkę czasu. Zamrażarki Liebherr, firmy która znana jest z innowacyjnych rozwiązań, to nie tylko sprzęty mrożące, ale przede wszystkim prawdziwi przyjaciele zdrowej i smacznej kuchni. To wygoda, bezpieczeństwo i zdrowie dla każdego kto je doceni.

 

Zamrażarka GNP 4166 Premium
Jedną z najważniejszych cech tego modelu jest funkcja Super Frost, czyli szokowe mrożenie. Wystarczy, po włożeniu do zamrażarki warzyw i owoców, nacisnąć jeden przycisk, aby temperatura wnętrza gwałtownie obniżyła się do -32°C. Stworzone w ten sposób warunki są bezpieczne dla zawartych w produktach witamin i składników odżywczych. Dzięki nim, podczas procesu mrożenia, warzywa i owoce nie tracą tych cennych substancji. Model GNP 4166 Premium to również innowacyjne rozwiązanie Home Dialog – to system umożliwiający centralne sterowanie wszystkimi posiadanymi urządzeniami Liebherr, znajdującymi się w różnych pomieszczeniach. Sterowanie sprzętami jest niezwykle łatwe i odbywa się za pomocą wyświetlacza urządzenia centralnego.


Funkcja No Frost gwarantuje użytkownikom „zero szronu na produktach, zero szronu w zamrażarce",
a rozwiązanie Vario Space pozwala stworzyć wnętrze dopasowane do indywidualnych potrzeb. Specjalny mechanizm Telescopic Rails zapewnia swobodne wsuwanie i wysuwanie szuflad nawet gdy są pełne produktów. Po otwarciu drzwi zamrażarki jej wnętrze zostanie oświetlone równomiernym, przyjemnym dla oka oświetleniem LED. Zamrażarka GNP 4166 Premium to urządzenie w klasie energetycznej A+++, które w przypadku braku prądu utrzyma temperaturę wnętrza nawet przez 34 godziny.

 

Zamrażarka GN 3023 Comfort
Urządzenie to oferuje aż 8 szuflad o łącznej pojemności 261 l. Jak większość zamrażarek Liebherr, również ta została wyposażona w rozwiązania Super Frost, czyli szokowe mrożenie, pozwalające zachować witaminy
w zamrażanych owocach i warzywach oraz No Frost dzięki któremu we wnętrzu zamrażarki oraz na produktach nie zbiera się szron. GN 3023 Comfort to również możliwość indywidualnego zaplanowania wnętrza dzięki rozwiązaniu Vario Space oraz korzystania ze specjalnego pojemnika przeznaczonego na zioła i owoce. W przypadku braku dostępu do energii elektrycznej, urządzenie utrzyma temperaturę wnętrza przez 24 godziny.

 

Zamrażarka GP 2733 Comfort
Podobnie jak w najwyższych modelach Liebherr, również w tym użytkownik może korzystać z funkcji Super Frost tworzącej idealne warunki do mrożenia warzyw i owoców. Dodatkowo zamrażarka GP 2733 Comfort wyposażona została w rozwiązanie Smart Frost ograniczające oszronienie wnętrza i znajdujących się w nim produktów. Na uwagę zasługuje niskie zużycie energii i klasa efektywności A++ urządzenia, która utrzymana została pomimo dużej pojemności zamrażarki (226 l). Również w tym modelu Liebherr oferuje funkcję Vario Space dającą możliwość indywidualnego zaplanowania wnętrza, w zależności od potrzeb użytkownika. W przypadku braku dostępu do energii elektrycznej, urządzenie utrzyma temperaturę wnętrza do 28 h.

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Misja kupujemy lodówkę – na co warto zwrócić uwagę?


Kuchnia niewątpliwie jest sercem domu, a sercem kuchni zdecydowanie jest......

Lodówka side by side - wady i zalety


Masz dużą rodzinę? Planujesz przeprowadzkę? A może właśnie zacząłeś remont...

Retro lodówka, czyli oryginalny gadżet w naszej kuchni


Moda na wszechobecny minimalizm w pełni! Dość nowy trend można zauważyć...

Ustawienia prywatności Polityka prywatności