Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Porady Marki Bosch, Siemens i Zelmer z tytułem...

Porady


Marki Bosch, Siemens i Zelmer z tytułem Superbrands

Warszawa, maj 2016 (bsh). Marki Bosch, Siemens i Zelmer zostały nagrodzone prestiżowym tytułem Superbrands aż w dwóch kategoriach – „AGD duże" oraz „AGD drobne i zdrowie". Ponadto, markę Zelmer uhonorowano również tytułem Created In Poland, który nadawany jest polskim markom najchętniej polecanym przez konsumentów.

Tak prestiżowy tytuł, jakim jest Superbrands, cieszy podwójnie. Przede wszystkim przyznawany jest przez naszych najważniejszych jurorów–konsumentów. Jest również wyróżnieniem od gremium ekspertów z branży marketingu, brandingu, czy PR. Obecność Bosch, Siemens i Zelmer w elitarnym gronie najsilniejszych wizerunkowo marek na polskim rynku to duży zaszczyt i potwierdzenie właściwego kierunku rozwoju naszych produktów, które odpowiadają na różne potrzeby konsumentów i odpowiedniej strategii komunikacji – komentuje Hanna Stajuda – Ratajczak, Dyrektor Pionu Komunikacji Marek w firmie BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego.

 

Tytuły Superbrands i Created In Poland Superbrands są przyznawane w wyniku badania konsumenckiego, prowadzonego przez niezależny instytut badawczy, na próbie ponad 15 tysięcy respondentów oraz na podstawie werdyktu Rady Marek, skupiającej ekspertów biznesu, marketingu i mediów. W rankingu ocenie zostało poddanych ponad 2400 marek reprezentujących różne branże, z podziałem na 110 kategorii. Nagroda Superbrands świadczy o sile pozytywnego wizerunku i dużym uznaniu produktów marki Bosch, Siemens i Zelmer wśród konsumentów.

 

Międzynarodowa organizacja The Superbrands Ltd. działa obecnie w 80 krajach, od ponad 20 lat wyłania i nagradza najsilniejsze marki funkcjonujące na lokalnych rynkach. Celem organizacji jest promocja idei brandingu poprzez identyfikację, nagradzanie i prezentację studiów przypadku marek, które – dzięki wyjątkowym korzyściom, jakie oferują – osiągnęły rynkowy sukces.

 

www.bsh-group.pl


Koncern BSH


BSH Hausgeräte GmbH jest największym producentem AGD w Europie i trzecim w tym segmencie na świecie. BSH posiada dziś 43 fabryki w 13 krajach na świecie, w tym w Europie, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Południowej i Azji. W ramach koncernu w 50 krajach świata działa 80 spółek-córek, dając zatrudnienie ponad 53 tysiącom pracowników. W portfolio BSH znajduje się 14 marek, w tym dwie wiodące Bosch i Siemens, a także Gaggenau oraz Zelmer.

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Jak urządzić wąską kuchnię?


Marzeniem większości z nas jest posiadanie pięknej, dużej, przestronnej kuchni,...

Stalowy zlew – jakie rodzaje?


Biorąc pod uwagę różnorodności, jakie na chwilę obecną występują na rynku...

Blat kuchenny z laminatu


Kuchenne blaty powinny odznaczać się nie tylko estetyką, ale przede wszystkim...