Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Porady Innowacje w sprzęcie AGD – jak ułatwić sobie...

Porady


Innowacje w sprzęcie AGD – jak ułatwić sobie życie?

Brak czasu to Twoja największa zmora? Nie marnuj życia na robienie tych samych czynności po wtóre, wystarczy, że wyposażysz się w wysokiej jakości, nowoczesne sprzęty, które pozwolą Ci odpocząć, a wszelkie tradycyjne czynności domowe wykonają bezpośrednio za Ciebie. Na tym polega innowacyjność we współczesnym wydaniu, jaka szczególnie daje się we znaki w dziedzinie doboru najnowszej generacji sprzętów z dziedziny AGD.

Na zdjęciu: Studio Vigo

Prosta robota

 

Wraz z biegiem czasu dochodzi zarówno do coraz większego rozwoju technologii, jak także zwiększają się systematycznie wymagania konsumentów co do asortymentu nabywanego do naszych czterech domowych kątów. Istotne staje się dla nas, jako lokatorów, aby pralki, kuchenki czy lodówki były funkcjonalne, estetyczne, praktyczne ale także należycie spełniały powierzone im funkcje przez długie lata regularnego użytkowania. Połączenie tych wszystkich cech jak najbardziej jest możliwe, wydając więcej, ale zarazem nabywając urządzenie na tyle wysokiej klasy, że sprosta ono naszym wszelkim wymaganiom. Nie ma sensu stać godzinami nad banalnymi zajęciami powtarzanymi dzień w dzień typu zmywanie czy prasowanie, skoro na rynku AGD dostępne są warianty asortymentu mogące nas w tych rutynowych obowiązkach zwyczajnie wyręczyć. Nie komplikujmy sobie życia, ale je sobie samodzielnie ułatwiajmy i do tego właśnie w ogromnym stopniu może się przyczynić dobrze dostosowany sprzęt gospodarstwa domowego.

 

Kilka opcji w jednym wydaniu

 

Nie musisz być ekspertem w dziedzinie nowinek technologicznych, aby mieć pewność, że ten model akcesoriów kuchennych, na jaki właśnie się zdecydowałeś to nie jest przysłowiowy kot w worku, ale porządny sprzęt, jaki będzie ekonomiczny i bardzo przydatny. Pierwsze, na co w szczególności należy zwrócić uwagę to klasy urządzeń. Za najmniej zużywające energię elektryczną, a co za tym idzie za zdecydowanie najbardziej ekologiczne uznaje się produkty z oznaczeniem A+. Im mniej literek tej symboliki, tym bardziej wydajnie pracuje nasza lodówka czy zmywarka. Oczywiście idzie to jednocześnie w parze ze stosunkowo wysokimi cenami należnymi za dany rodzaj asortymentu, ale niestety nic nie ma za darmo. Pamiętaj jednakże, że nie wyrzucasz pieniędzy w błoto, lecz płacisz za coś, co jest niezawodne i z czego będziesz korzystać non stop przez najbliższych kilkanaście a może i jeszcze więcej lat. Wartą zwrócenia uwagi opcją jest także solarność. I tak przykładowo kupując piekarnik solarny mamy sposobność zastosowania go jako sprzętu wszechstronnego, służącego praktycznie do wszystkiego – od gotowania, przez pieczenie i na grillowaniu skończywszy. Ponadto możemy nim zastąpić standardowe tostery, brytfanny stawiane na płycie kuchennej czy nawet mikrofalówki. To doskonały sposób na to, aby pitrasić ulubione potrawy nie tylko szybko, ale przede wszystkim i bardzo zdrowo. Mięso wyjmowane z takiego piekarnika nie jest miękkie, ani tym bardziej za twarde. Nie ulega wysuszeniu. Podobnie smaczne są warzywa, które są chrupkie i soczyste. W takim wariancie piekarnika można wybrać nawet możliwość gotowania na parze. Jest to strzał w dziesiątkę dla chorych, muszących przestrzegać rygorystycznych jadłospisów czy też osób dbających o linię. Innowacją w świecie kulinariów jest także zestaw urządzeń AGD wyposażonych we wbudowaną wewnątrz grzałkę Charcoal Lighting Heater. Ten element pozwala na przyrządzanie w piekarniku nawet bardzo skomplikowanych specjałów z grilla. Nie jest to jednakże zwyczajne grillowanie jak na ogrodzie w sezonie letnim, ale gotowanie zdrowe i odżywcze. Poprzez wyżej wspomnianą grzałkę na pokarmach, które następnie zjadamy nie osadzają się szkodliwe dla naszego organizmu składniki rodzące się podczas spalania węgla. To znakomita forma dbałości nie tylko o nasz własny komfort, ale również o świetny aromat przyrządzanych dań oraz o ich zdrowotność.

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Nowoczesne technologie w sprzętach AGD


Producenci sprzętów AGD nie mają lekko... Rozwój techniki wymusza u nich...

Co to jest no Frost? Czy warto?


Czy kiedykolwiek, podczas wizyty w sklepie ze sprzętem AGD zastanawialiście się co...

Franke Maris Plus – okap na piątkę z plusem!


Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim rodzinne spotkania i...