Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / Porady / Nowy Magazyn Max Kuchnie

Porady

Nowy Magazyn Max Kuchnie

Ulubione0

Witajcie kochani w najnowszym wydaniu magazynu sieci Max Kuchnie oraz w nowym 2017 roku! Każdy nowy rok niesie ze sobą nadzieję na jeszcze lepsze jutro. Lepsze niż to, które zostawiamy za sobą. Czy będzie to rok przełomowy w naszym życiu? Czy wydarzy się coś ważnego, coś co zmieni nas na zawsze i nasze podejście do różnych spraw? A może nic się nie stanie? Może będziemy za rok tu gdzie teraz jesteśmy?

To wejście w nową datę zawsze zmusza nas do takich refleksji i co gorsza, nie ma tutaj za bardzo drogi wyjścia, bo ciężko stać z boku wobec nieuchronnie uciekającego czasu. Jedno jest pewne – w dużym stopniu nasz los jest w naszych rękach i to od nas zależy, czy będzie lepiej czy gorzej. Grunt to dobre nastawienie, trochę ciężkiej pracy i wszystko posypane szczyptą szczęścia. Wtedy powinno być po prostu dobrze.

Ja w tym roku postawiłam sobie wiele ambitnych planów, zarówno tych osobistych, jak i zawodowych. Teraz zabieram się do pracy, żeby to wszystko zrealizować. A Wy jak? Macie już plan na siebie?

Z okazji nowego roku życzę Wam spełnienia marzeń, dobrych myśli, serdecznych ludzi wokół i spokoju ducha.

A tymczasem zapraszam do kolejnego, bardzo inspirującego wydania magazynu Max Kuchnie, w którym jak zwykle prezentujemy Wam wyłącznie realizacje studiów należących do naszej sieci Max Kuchnie. Równocześnie chcę Was poinformować, że udostępniliśmy możliwość zaprenumerowania naszego magazynu. Szczegóły znajdziecie na ostatniej stronie.

Życzę Wam udanej lektury i do zobaczenia w kolejnym wydaniu:-)
 

Zobacz również

4 urządzenia, z których korzysta się najczęściej

4 urządzenia, z których korzysta się...

1. Zmywarka Kto lubi zmywać – ręka do góry. No właśnie – nikt tego nie lubi. Nie ma co...

Jak urządzić kuchnie z jadalnią

Jak urządzić kuchnie z jadalnią

Jadalnia jako idealne miejsce spotkań Niezaprzeczalnie jadalnia jest tym miejscem w domu, w którym...
Komentarze (1)
1
Gość
Anna_Jedrzejuk
2017-01-11 15:02:20

Również życzę wszystkiego dobrego w nowym roku i zachęcam do lektury, w której znajduje się wiele ciekawych propozycji studiów sieci Max Kuchnie :)

Twój komentarz
Ocena