Sprzęt AGD i Wyposażenie Do Kuchni - Porady Ekspertów | Max Kuchnie
Sprzęt AGD i Wyposażenie Do Kuchni - Porady Ekspertów | Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Porady Sprzęt agd Rekomendacja Dobry Wzór 2015 dla zlewozmywaka...

Sprzęt agd


Rekomendacja Dobry Wzór 2015 dla zlewozmywaka Mythos i piekarnika myMenu Franke

Zlewozmywak Mythos oraz piekarnik myMenu marki Franke otrzymały pozytywną opinię wzorniczą w wyniku przeprowadzonego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego monitoringu dostępnych na rynku produktów oraz usług i tym samym zakwalifikowały się do konkursu Dobry Wzór 2015.

Na zdjęciu: Franke

Dobry Wzór organizowany jest przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki. Ma na celu wyłonienie najlepiej zaprojektowanych produktów i usług na polskim rynku. Dobry Wzór to marka doskonale znana przedsiębiorcom, projektantom, dziennikarzom oraz konsumentom, dlatego już sama rekomendacja produktu do konkursu jest dużym wyróżnieniem.

 

Nowy zlewozmywak ceramiczny Franke Mythos 651-100 to synonim uniwersalności a także nowoczesności i minimalizmu formy. Idealnie gładką powierzchnię i perfekcyjny wygląd zlewozmywak zawdzięcza materiałowi, z jakiego został wykonany. Najwyższej jakości ceramika charakteryzuje się niezwykłą odpornością na promienie UV, niskie oraz wysokie temperatury, a także wszelkie środki chemiczne. Jest łatwa w pielęgnacji i utrzymaniu czystości. Zlewozmywak Mythos 651-100 jest bardzo wygodny i pojemny. Ponadto, został wyposażony w przydatne akcesoria, takie jak deska do krojenia czy rollmata, które są doskonałymi pomocnikami w codziennym przygotowaniu posiłków.

 

Natomiast piekarnik Franke myMenu CS my912 M XS DCT 60+ wyróżnia nowoczesne, eleganckie wzornictwo i perfekcyjne wykończenie. Co ważne, może być zdalnie sterowany za pomocą smartfona lub tabletu, połączonego z urządzeniem przez Wifi. Bogata, stale rozbudowywana lista przepisów dostępna w formie bezpłatnej aplikacji (Franke myMenu), pozwala wybrać przepis w zależności od potrzeb oraz składników, którymi dysponujemy lub naszych upodobań. Krok po kroku pokazuje jak przygotować danie- od przystawki po deser. Ponadto, urządzenie wyposażone jest w wyjątkowe programy automatyczne Franke: Kompletne Menu; Menu Pizza Plus oraz Wellness.

 

Zlewozmywak Mythos oraz piekarnik myMenu ubiegać się będą teraz o tytuł Finalisty konkursu Dobry Wzór 2015, których poznamy już w sierpniu.

 

Natomiast uroczyste wręczenie nagród Laureatom oraz otwarcie wystawy, gdzie będzie można obejrzeć zwycięskie produkty, odbędzie się 22 października w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

 

 

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Czas ułatwić sobie życie – czyli na co zwrócić uwagę...


Urządzenie kuchni to dość trudny temat, szczególnie dla osób,...

Zlewozmywak ceramiczny Franke Kubus 160 nagrodzony w...


Zlewozmywak Franke Kubus 160 został nagrodzony w konkursie Dobry Design 2016, w kategorii...

Fronty w kuchni – 5 dostępnych typów i ich możliwości


Urządzanie kuchni jest z pewnością największym wnętrzarskim wyzwaniem jakie czeka nas...