Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Porady Nowy Magazyn Max Kuchnie już w sprzedaży!

Porady


Nowy Magazyn Max Kuchnie już w sprzedaży!

Witajcie Kochani w najnowszym wydaniu magazynu sieci Max Kuchnie. 

W podsumowaniu tego co wydarzyło się w 2017 roku w kuchennych trendach, możemy śmiało powiedzieć, że powoli odkleiliśmy się od wszędobylskiej bieli. W polskich kuchniach ten rok był stanowczo ukłonem w stronę natury. Mamy tutaj na myśli wszelkie odmiany drewna i jego imitacji, ale też motywy roślinne, które odważnie przewijały się na plakatach, tapetach, czy akcesoriach kuchennych. Wszystko to miało za zadanie w mniejszym lub większym stopniu zakłócić harmonię bieli. Z drugiej strony, ci odważniejsi, poszli w stronę pełnego kontrastu, wprowadzając do swoich kuchni głęboką czerń, która również w połączeniu z drewnianymi elementami niejednokrotnie tworzyła nieziemsko piękne aranżacje.

 

Jeśli chodzi o sprzęty AGD, to mamy tutaj rozwój dwóch głównych nurtów – z jednej strony nasze sprzęty stają się coraz to bardziej „smart" – będąc naszymi partnerami na poziomie aplikacji w telefonach. Z drugiej strony mamy sprzęty, które stają się coraz to mniej skomplikowane w swoim działaniu, będąc prawdziwymi perfekcjonistami na poziomie podstawowych funkcji, bez zbędnych dodatków. W obydwóch przypadkach każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie.

 

Jaki będzie rok 2018? Sami jesteśmy ciekawi. Z przyjemnością rozpoczynamy go z Wami, prezentując kolejną serię naszych pięknych realizacji, studiów mebli kuchennych Max Kuchnie oraz Verle Kuchen.

 

Pełni serdeczności, wielkich nadziei i wiary w przyszły rok, pozdrawiamy Was bardzo serdecznie i życzymy udanej lektury!

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Ekologia w kuchennym wydaniu


Od 1 lipca 2013 r. wchodzą w życie nowe przepisy regulujące gospodarowanie odpadami....

Ściany w kuchni – jak je wykończyć w nietypowy sposób?


O stylowości Twego pomieszczenia kuchennego bardzo często przesądza nie tyle asortyment...

Modne style wnętrzarskie do kuchni


Kuchnia jest wnętrzem o szczególnym znaczeniu. Dbamy o to, by była przytulna,...