Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / Porady / Nowy Magazyn Max Kuchnie już w sprzedaży!

Porady

Nowy Magazyn Max Kuchnie już w sprzedaży!

Ulubione0

Witajcie Kochani w najnowszym wydaniu magazynu sieci Max Kuchnie. 

W podsumowaniu tego co wydarzyło się w 2017 roku w kuchennych trendach, możemy śmiało powiedzieć, że powoli odkleiliśmy się od wszędobylskiej bieli. W polskich kuchniach ten rok był stanowczo ukłonem w stronę natury. Mamy tutaj na myśli wszelkie odmiany drewna i jego imitacji, ale też motywy roślinne, które odważnie przewijały się na plakatach, tapetach, czy akcesoriach kuchennych. Wszystko to miało za zadanie w mniejszym lub większym stopniu zakłócić harmonię bieli. Z drugiej strony, ci odważniejsi, poszli w stronę pełnego kontrastu, wprowadzając do swoich kuchni głęboką czerń, która również w połączeniu z drewnianymi elementami niejednokrotnie tworzyła nieziemsko piękne aranżacje.

Jeśli chodzi o sprzęty AGD, to mamy tutaj rozwój dwóch głównych nurtów – z jednej strony nasze sprzęty stają się coraz to bardziej „smart" – będąc naszymi partnerami na poziomie aplikacji w telefonach. Z drugiej strony mamy sprzęty, które stają się coraz to mniej skomplikowane w swoim działaniu, będąc prawdziwymi perfekcjonistami na poziomie podstawowych funkcji, bez zbędnych dodatków. W obydwóch przypadkach każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie.

Jaki będzie rok 2018? Sami jesteśmy ciekawi. Z przyjemnością rozpoczynamy go z Wami, prezentując kolejną serię naszych pięknych realizacji, studiów mebli kuchennych Max Kuchnie oraz Verle Kuchen.

Pełni serdeczności, wielkich nadziei i wiary w przyszły rok, pozdrawiamy Was bardzo serdecznie i życzymy udanej lektury!

Zobacz również

Czy warto wybrać meble laminowane?

Czy warto wybrać meble laminowane?

Co to są fronty laminowane? Meble kuchenne laminowane wykonywane są z płyty wiórowej lub ze...

Smak orientalnej podróży w Twoim domu. Palnik WOK w nowych płytach gazowych Franke

Smak orientalnej podróży w Twoim domu. Palnik...

Dzięki specjalnej podstawce pod WOK, patelnia jest równomiernie ogrzewana od spodu i po bokach....
Komentarze
Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Twój komentarz
Ocena