Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / Porady / Nowy Odsłona Magazynu Max Kuchnie

Porady

Nowy Odsłona Magazynu Max Kuchnie

Ulubione0

Witajcie Kochani w 15-tym wydaniu magazynu Max Kuchnie. 15 wydań oznacza w naszej nomenklaturze prawie 4 lata pracy redakcyjnej. Naszym największym znakiem zapytania było to, czy będziemy mieć wystarczająco dużo ciekawych materiałów, żeby tworzyć kolejne wydania magazynu. Ile w końcu można pisać o kuchniach i wciąż podtrzymywać ciekawość i zainteresowanie czytelników? Teraz, po tych 4 latach możemy z pełnym spokojem, ale też sporym podekscytowaniem w głosie powiedzieć, że nasze największe obawy okazała się kompletnie bezpodstawne.

Wydając dzisiejszy numer, mamy już w tzw. kolejce przynajmniej 40, pachnących nowością, cudownych kuchni, które chcielibyśmy Wam zaraz pokazać. I z dnia na dzień dochodzą nowe, przepiękne realizacje studiów sieci Max Kuchnie. Wygląda na to, że jeszcze długo będziecie mogli śledzić nasze poczynania i napawać się pięknem kuchennych przestrzeni, tworzonych z prawdziwą pasją, w naszych polskich domach.

Ale poza tym musimy Wam powiedzieć, że niezmiernie cieszy nas to, że coraz częściej postanawiacie korzystać z usług naszych studiów mebli kuchennych. Że coraz bardziej doceniacie kunszt projektów szytych na miarę, unikatowość designu i tworzonej formy.

Studio kuchenne zawsze podchodzi do każdej swojej realizacji indywidualnie, mając na uwadze potrzeby, marzenia, fanaberie, ukochane kolory czy kształty. To dobra, a może i nawet jedyna droga do tego, żeby czuć się w swojej kuchni jak prawdziwy mistrz - najpiękniejszej i najbardziej „swojej" domowej przestrzeni.

Do zobaczenia w kolejnym wydaniu!

Zobacz również

Marmurowe blaty w kuchni – co trzeba wiedzieć przed zakupem?

Marmurowe blaty w kuchni – co trzeba wiedzieć...

Wymaga konserwacji Blat marmurowy wykazuje dużą wrażliwość na środki barwiące. Szybko...

Imitacja czy natura? Na co postawić przy wyborze kuchennego blatu?

Imitacja czy natura? Na co postawić przy wyborze...

Modne drewno, beton, metal Wybierając blat powinniśmy się kierować przede wszystkim stylem w...
Komentarze
Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Twój komentarz
Ocena