Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / Porady / Nowy Odsłona Magazynu Max Kuchnie

Porady

Nowy Odsłona Magazynu Max Kuchnie

Ulubione0

Witajcie Kochani w 15-tym wydaniu magazynu Max Kuchnie. 15 wydań oznacza w naszej nomenklaturze prawie 4 lata pracy redakcyjnej. Naszym największym znakiem zapytania było to, czy będziemy mieć wystarczająco dużo ciekawych materiałów, żeby tworzyć kolejne wydania magazynu. Ile w końcu można pisać o kuchniach i wciąż podtrzymywać ciekawość i zainteresowanie czytelników? Teraz, po tych 4 latach możemy z pełnym spokojem, ale też sporym podekscytowaniem w głosie powiedzieć, że nasze największe obawy okazała się kompletnie bezpodstawne.

Wydając dzisiejszy numer, mamy już w tzw. kolejce przynajmniej 40, pachnących nowością, cudownych kuchni, które chcielibyśmy Wam zaraz pokazać. I z dnia na dzień dochodzą nowe, przepiękne realizacje studiów sieci Max Kuchnie. Wygląda na to, że jeszcze długo będziecie mogli śledzić nasze poczynania i napawać się pięknem kuchennych przestrzeni, tworzonych z prawdziwą pasją, w naszych polskich domach.

Ale poza tym musimy Wam powiedzieć, że niezmiernie cieszy nas to, że coraz częściej postanawiacie korzystać z usług naszych studiów mebli kuchennych. Że coraz bardziej doceniacie kunszt projektów szytych na miarę, unikatowość designu i tworzonej formy.

Studio kuchenne zawsze podchodzi do każdej swojej realizacji indywidualnie, mając na uwadze potrzeby, marzenia, fanaberie, ukochane kolory czy kształty. To dobra, a może i nawet jedyna droga do tego, żeby czuć się w swojej kuchni jak prawdziwy mistrz - najpiękniejszej i najbardziej „swojej" domowej przestrzeni.

Do zobaczenia w kolejnym wydaniu!

Zobacz również

Kilka przykazań konsumenta kupującego sprzęt AGD

Kilka przykazań konsumenta kupującego sprzęt...

Nie daj się wpuścić w maliny Przysłowiowe wpuszczenie w maliny jest równoznaczne z zakupem...

Kuchenny alfabet

Kuchenny alfabet

D Dodatkowe płukanie – funkcja stosowana w pralkach automatycznych umożliwiająca uruchomienie...
Komentarze
Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Twój komentarz
Ocena