Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Porady Nowy Odsłona Magazynu Max Kuchnie

Porady


Nowy Odsłona Magazynu Max Kuchnie

Witajcie Kochani w 15-tym wydaniu magazynu Max Kuchnie. 15 wydań oznacza w naszej nomenklaturze prawie 4 lata pracy redakcyjnej. Naszym największym znakiem zapytania było to, czy będziemy mieć wystarczająco dużo ciekawych materiałów, żeby tworzyć kolejne wydania magazynu. Ile w końcu można pisać o kuchniach i wciąż podtrzymywać ciekawość i zainteresowanie czytelników? Teraz, po tych 4 latach możemy z pełnym spokojem, ale też sporym podekscytowaniem w głosie powiedzieć, że nasze największe obawy okazała się kompletnie bezpodstawne.

Wydając dzisiejszy numer, mamy już w tzw. kolejce przynajmniej 40, pachnących nowością, cudownych kuchni, które chcielibyśmy Wam zaraz pokazać. I z dnia na dzień dochodzą nowe, przepiękne realizacje studiów sieci Max Kuchnie. Wygląda na to, że jeszcze długo będziecie mogli śledzić nasze poczynania i napawać się pięknem kuchennych przestrzeni, tworzonych z prawdziwą pasją, w naszych polskich domach.

 

Ale poza tym musimy Wam powiedzieć, że niezmiernie cieszy nas to, że coraz częściej postanawiacie korzystać z usług naszych studiów mebli kuchennych. Że coraz bardziej doceniacie kunszt projektów szytych na miarę, unikatowość designu i tworzonej formy.

 

Studio kuchenne zawsze podchodzi do każdej swojej realizacji indywidualnie, mając na uwadze potrzeby, marzenia, fanaberie, ukochane kolory czy kształty. To dobra, a może i nawet jedyna droga do tego, żeby czuć się w swojej kuchni jak prawdziwy mistrz - najpiękniejszej i najbardziej „swojej" domowej przestrzeni.

 

Do zobaczenia w kolejnym wydaniu!

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Połyskujące czy matowe? Jakie fronty do kuchni wybrać?


Urządzanie kuchni nie jest wcale prostym zadaniem. Jest to najtrudniejsze i najbardziej...

Jak impregnować beton architektoniczny?


Beton to materiał, który z całą pewnością wpisuje się w aktualnie...

Otwarta kuchnia hit czy kit?


Od pewnego czasu niezwykle popularnym trendem wnętrzarskim jest połączenie kuchni z...