Sprzęt AGD i Wyposażenie Do Kuchni - Porady Ekspertów | Max Kuchnie
Sprzęt AGD i Wyposażenie Do Kuchni - Porady Ekspertów | Max Kuchnie
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Porady Sprzęt agd Każdego dnia zachwycają od nowa. Trwałe i...

Sprzęt agd


Każdego dnia zachwycają od nowa. Trwałe i piękne zlewozmywaki Franke z materiału Fraceram®

Kuchnia to bez wątpienia serce domu. To w niej toczy się życie rodzinne i towarzyskie. Dlatego warto urządzić ją tak, aby tworzyła komfortową, funkcjonalnie zaprojektowaną przestrzeń, wyposażoną w niezawodne sprzęty i armaturę.

Na zdjęciu: Franke

Latem tego roku firma Franke wprowadziła do oferty najwyższej jakości, trwałe i piękne zlewozmywaki z materiału Fraceram®.

 

Zlewozmywaki Franke wykonane z opatentowanej masy ceramicznej Fraceram® charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością, posiadają atrakcyjne kształty, rozmiary i kolory, dzięki czemu z łatwością dopasujemy odpowiedni model do wnętrza naszej kuchni. Dostępne są modele jednokomorowe, półtorakomorowe, z ociekaczem lub bez, w kolorach onyx, kremowym, grafitowym, cappuccino oraz białym polarnym.

 

Ponadto, zlewozmywaki ceramiczne Franke są łatwe w codziennej pielęgnacji oraz niezwykle odporne na zarysowania, niskie i wysokie temperatury czy uderzenia, wynikające z codziennego użytkowania. Zawdzięczamy to specjalnej recepturze oraz procesowi wypalania ceramiki w 1200°C. Fraceram® składa się z naturalnych surowców takich jak glina, kaolin (glinka porcelanowa) oraz kwarc, które podczas produkcji zlewozmywaków są mielone, następnie formowane i wypalane. Jednocześnie specjalna masa ceramiczna łączona jest ze szkliwem, które nadaje blask i sprawia, że powierzchnia materiału jest wyjątkowo trwała i gładka.

 

Warto dodać, że zarówno proces produkcji, jak i utylizacji zlewozmywaków ceramicznych Franke jest nieszkodliwy dla środowiska naturalnego.

 

Wszystkie zlewozmywaki ceramiczne Franke są wyposażone w EasyClick. System ten polega na otwieraniu i zamykaniu zaworu odpływu za pomocą przycisku, co zapewnia najwyższą higienę. Mechanizm jest prosty i intuicyjny w obsłudze, działa bez prądu oraz nie wymaga konserwacji.

 

Fraceram® każdego dnia zachwyca od nowa, a ze względu na swoje właściwości sprawdzi się w miejscach, które wymagają częstego używania i jednocześnie powinny wyróżniać się estetycznym wyglądem. Jest to więc doskonały materiał do zastosowania w kuchni.

 

Zlewozmywaki ceramiczne Franke są objęte 15-letnią gwarancją.

 

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

Komentarze


5.00/5 1 1
5
Zuzka

Sama posiadam zlewozmywak ceramiczny od Franke. Kto tego nie widział na własne oczy, najlepiej we własnej kuchni, ten nie potrafi w pełni docenić. Różnica pomiędzy ceramiką Franke a standardowymi zlewozmywakami jest ogromna! Teraz moja kuchnia wygląda naprawdę stylowo. Mogę w niej spowobodnie przyjmować gości.

Zobacz również


Największe błędy podczas projektowania kuchni


Kuchnia może być równie piękna, jak i funkcjonalna. Wystarczy tylko, na etapie...

Shabby Chic w kuchni


Marzysz o romantycznej, pełnej ciepła i kobiecego pierwiastka kuchni? Spróbuj...

Które kwiaty pasują do kuchni?


Wielu domowników, na myśl o kwiatach w swych zacisznych kątach mieszkania,...