Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / Porady / Sprzęt agd / Piekarnik / Piekarnik Franke myMenu. Zaawansowana technologia...

Piekarnik

Piekarnik Franke myMenu. Zaawansowana technologia pieczenia z pełną automatyką.

Ulubione0

Nowoczesna kuchnia powinna zostać wyposażona w sprzęt, który pozwoli na wygodne i bezpieczne oddanie się kulinarnym przyjemnościom. Jednym z głównych elementów ekwipunku kuchni jest oczywiście piekarnik. Franke prezentuje jeden ze swoich produktów, cechujący się zaawansowaną technologią pieczenia z pełną automatyką.

Piekarnik Franke myMenu

-Pojemność: 73 litry – pozwala na jednoczesne upieczenie 4 dań na 4 poziomach
-Moc: 1kW - na przygotowanie kompletnego posiłku, korzystając z funkcji Low Energy
-Dynamika nagrzewania: 100 stopni w 2.5 minuty
-Pełna automatyka: automatyczne dopasowanie temperatury i czasu pieczenia do wybranej potrawy
-Aplikacja myMenu: służy jako interfejs do zdalnego sterowania piekarnikiem, posiada bogatą listę przepisów
-Data wprowadzenia na rynek polski: wrzesień 2014

Łatwość obsługi, bezpieczeństwo, precyzja i piękno, czyli najlepszy w swojej klasie, intuicyjny piekarnik Franke myMenu CS my912 M XS DCT 60+. Urządzenie posiada inteligentny system zdalnego sterowania za pomocą smartfonu lub tabletu, dzięki bezpłatnej aplikacji myMenu.


Aplikacja zawiera długą listę przepisów, z której możesz wybrać od jednego dania do kompletnego, czterodaniowego zestawu, a na smartfonie wyświetli się wartość kaloryczna posiłku, trudność przygotowania oraz liczba porcji i potrzebne składniki. Gdy danie będzie gotowe, otrzymasz sygnał na telefon.


Wsparcie układu grzania zapewnia nowa technologia DCT- Dynamic Cooking Technology, dzięki której piekarnik nagrzewa się do 100 stopni w 2.5 minuty* i do 200 stopni w 7 minut*.


Po wybraniu funkcji niskiego poboru mocy- Low Energy, urządzenie zużywa zaledwie 1 kW energii na przygotowanie posiłku składającego się z 4 dań, przy zachowaniu dynamiki działania.


Innowacyjne wnętrze piekarnika myMenu z DCT wyposażone zostało w pięć elementów grzewczych z pełną kontrolą elektroniczną- dolna i górna grzałka oraz 3 niezależne grzałki z nieosłoniętego drutu oporowego. W momencie rozgrzania natychmiast przekazują ciepło do strumienia powietrza. Oświetlenie piekarnika oparte jest na dwóch halogenach. Za wzmocnienie przyspieszenia nagrzania wnętrza piekarnika, odpowiada funkcja Booster technologii DCT.


Bezpieczeństwo korzystania zapewniają drzwi potrójnie przeszklone, które tworzą barierę termiczną, zapobiegającą wydostawaniu się ciepła na zewnątrz. To obniża zużycie energii elektrycznej, a drzwi piekarnika pozostają jedynie ciepłe podczas całego procesu pieczenia.


W wyposażeniu standardowym piekarnik myMenu posiada nowoczesne prowadnice teleskopowe oraz niezbędny zestaw blach i rusztów. Co wyróżnia piekarniki Franke - nowoczesne programy z pełną automatyką: Menu Kompletne, Wellness, Pizza Menu.

Zobacz również

Ekologiczny piekarnik – innowacja XXI wieku

Ekologiczny piekarnik – innowacja XXI wieku

Dbanie o naturę stanowi dziś nie tylko obowiązek, biorąc pod uwagę fakt, iż przyroda jest...

Na jakiej wysokości zamontować piekarnik?

Na jakiej wysokości zamontować piekarnik?

Nisko, niżej, najniżej Wydawać by się mogło, że wraz z nastaniem mody (i możliwości...
Komentarze
Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Twój komentarz
Ocena