Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / Porady / Piekarnik 2 w 1

Porady

Piekarnik 2 w 1

Ulubione0

Coraz więcej ludzi decyduje się na zakup sprzętów AGD 2 w 1. Taka inwestycja pozwala zaoszczędzić pieniądze i miejsce w kuchni a także zwiększa przydatność i funkcjonalność urządzenia o dodatkową funkcję! Grzechem byłoby nie skorzystać z takiej okazji! Przykładem nowoczesnego rozwiązania dwa w jednym jest piekarnik z funkcją mikrofali. Kupilibyście?

Nowoczesność i wielofunkcyjność


Piekarnik z funkcją mikrofali to nowoczesne rozwiązanie. To urządzenie 2 w 1 łączy w sobie tradycyjny, zwykły piekarnik i kuchenkę mikrofalową. Jest to niezwykle funkcjonalne połączenie – obie funkcje mogą działać niezależnie od siebie, lub razem. Tym sposobem podczas pieczenia możemy włączyć funkcję mikrofali, dzięki czemu potrawa będzie gotowa szybciej!

 

 

Razem albo osobno


Piekarnik z mikrofalą 2 w 1 jest urządzeniem wielofunkcyjnym, który zajmuje niewiele miejsca. Dzięki wielofunkcyjności tego urządzenia możesz wypiekać tradycyjne potrawy, a także szybko podgrzać coś na ciepło. Decydując się na zakup piekarnika z mikrofalą oszczędzasz czas i pieniądze. Jeżeli chciałbyś kupić osobno piekarnik i osobno kuchenkę mikrofalową potrzebowałbyś prawie drugie tyle miejsca, a tak – zyskujesz funkcje i zyskujesz miejsce. Wybierając piekarnik z mikrofalą 2 w 1 oszczędzasz pieniądze! Już najtańsze modele piekarnika 2 w 1 kosztują niewiele więcej, niż modele bez kuchenki mikrofalowej.

 

 

Na co zwrócić uwagę?


Istotny jest rozmiar i pojemność urządzenia. Jeżeli porcje, które przygotowujemy są duże – warto zainwestować w piekarnik większych rozmiarów. Na rynku dostępne są również wersje kompaktowe – idealne do małej kuchni, lub dla osób, które mało korzystają z tego urządzenia lub są singlami. Mniejsze wersje są ekologiczne i tanie w użytkowaniu. Szybciej się nagrzewają, zużywają mniej prądu – dlatego jeżeli nie masz dużej rodziny, to warto zastanowić się nad wersją kompaktową.

 

 

Dodatkowe funkcje


Piekarnik z funkcją mikrofali, oprócz tego, że 'jest też mikrofalą' ma również inne dodatkowe funkcje. Ich dobór i jakość różnią się w zależności od producenta, jednak przedstawimy tylko te najbardziej popularne. Termoobieg znany jest chyba wszystkim, którzy kiedykolwiek mieli kontakt z piekarnikiem. Jest to program, który sprawia, że ciepłe powietrze jest równolegle dostarczane do każdego miejsca w piekarniku. Dzięki niemu, nasza pieczeń upiecze się dokładnej i szybciej! Wiele nowoczesnych piekarników posiada również funkcję grilla elektrycznego. Jest brzydka pogoda a Ty masz ochotę na mięsko z grilla? Nic nie stoi na przeszkodzie – wystarczy Ci piekarnik! Liczne modele piekarnika 2 w 1 posiada funkcję rozmrażania – co może się przydać, gdy zapomnisz rozmrozić kurczaka przed obiadem. Nowością, jest również termosonda, która umożliwia kontrolowanie temperatury wewnątrz potrawy.

 

 

Czy warto?


Jeżeli posiadasz już piekarnik i dodatkowo masz kuchenkę mikrofalową, to nie ma sensu inwestować w sprzęt 2 w 1. To innowacyjne rozwiązanie jest obecne na rynku dopiero kilka lat, ale świetnie sprawdza się w domu. Zajmuje mniej miejsca, a wielofunkcyjność sprawia, że możemy więcej mając mniej. Zarówno piekarnik, jak i mikrofala należą do dość często używanych urządzeń, dlatego połączenie ich w jedno jest świetnym rozwiązaniem.

Zobacz również

Kucharzenie w stylu eko

Kucharzenie w stylu eko

Praktyka czyni mistrza   Można pokusić się o stwierdzenie (chociaż wydaje się zbyt...

Nowoczesnym okiem – czyli okapy XXI wieku

Nowoczesnym okiem – czyli okapy XXI wieku

Nowoczesność w kuchni Aktualnie, ilość dostępnych modeli i rodzajów okapów jest ogromna!...
Komentarze
Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Twój komentarz
Ocena