Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Porady Otwarcie nowego salonu Starimex Max Kuchnie

Porady


Otwarcie nowego salonu Starimex Max Kuchnie

Studio Starimex należące do Sieci Max Kuchnie działa na rynku meblarskim od wielu lat, cechuje je więc spore doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza pozwalająca tworzyć piękne, bezpieczne i funkcjonalne wnętrza.

Na zdjęciu: Starimex Meble

Zespół Starimex Meble to grono ludzi, dla których praca stała się prawdziwą pasją. Ich wspólnym celem jest zadowolenie klienta, dlatego przez cały czas doskonalą umiejętności poprzez szkolenia pracowników i współprace z liczącymi się na rynku meblowym firmami krajowymi jak i zagranicznymi.

 

Klient tego studia otrzymuje wsparcie na każdym etapie realizacji projektu - poprzez pomiary, projekt, wizualizację oraz dostawę i montaż oferowanych produktów. Firma Starimex Meble oferuje meble kuchenne wraz z akcesoriami oraz sprzętem AGD; garderoby; szafy do zabudowy z drzwiami przesuwnymi; meble do biur i gabinetów; sypialnie ; meble pokojowe renomowanych producentów; meble dziecięce firmy Meblik; meble wypoczynkowe; projektujemy; zapewniamy dostawę do domu oraz montaż.

 

28.11.2015r. w Kielcach (Al. Solidarności 21A) otworzono nowe studio Starimex Meble. W wydarzeniu tym uczestniczyli klienci zarówno nowi, jak i Ci, którzy wcześniej skorzystali z usług firmy. Ponadto, swoją obecnością wsparli partnerzy handlowi - Max Kuchnie, Nobilia, Samsung, Whirlpool, Bianco, którzy przygotowali drobne gadżety reklamowe dla gości.

 

"Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Firmie Galicja Tomaszek oraz jej reprezentantom: Pani Manager Annie Kołaczyk i Panu Mariuszowi Węgrzyńskiemu za okazaną pomoc i wielkie serce. Serdeczne podziekowania kierujemy również w stronę Pani Marzeny Krupy za przygotowanie oprawy reklamowej." Mówi właściciel Studia Starimex - Pan Jerzy Kwiatek.

 

Podczas otwarcia największą atrakcją był pokaz gotowania na sprzęcie marki SAMSUNG, połączony z degustacją wykwintnego menu. Tego dnia kucharz serwował bowiem m.in. zupę krem z bobu z krewetkami, rolady z polędwicy wieprzowej z serem kozim w zestawieniu z fasolką szparagową zawijaną w plaster boczku oraz kluskami, a także Creme Brulee o smaku jaśminu.

 

Każdy z gości witany był lampką szampana, a podczas wizyty miał również możliwość posmakowania swojskiego smalcu, domowego ciasta i przeróżnych serów. Warto również zaznaczyć, że do dyspozycji gości była kawa przygotowywana w ekspresie marki WHIRLPOOL przez Panią Karolinę Stankiewicz.

 

Zapraszamy do wizyty w nowym studiu oraz do kontaktu ze Studiem Starimex.

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Kuchnia miejscem relaksu? To możliwe!


Jeszcze kilka dekad temu lokatorzy wprowadzający się do świeżo wybudowanego zacisza...

Oświetlenie dla kuchennych mebli


Właściwie dobrane światło zwiększy komfort korzystania z szaf i szuflad, ułatwi...

Wytapetowana


Czym wykończyć ścianę w kuchni? Płytkami, szkłem, farbą? A może tapetą?...