SAMSUNG - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
SAMSUNG - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
DZIAŁ MARKI SAMSUNG

Artykuły samsung

oczyszczacze.jpg

Oczyszczacze Samsung - Czyste powietrze w Twoim domu

Według badań Narodowego Instytutu Testów w Korei, oczyszczacze Samsung usuwają zanieczyszczenia aż do 99,97%. Wiesz czym...
lodowki-na-miare-twoich-potrzeb.jpg

Lodówki na miarę Twoich potrzeb

Projektując kuchnię zwracamy uwagę na dwa aspekty – estetykę oraz funkcjonalność. Sięgamy po rozwiązania, które odpowiadają...
gdy-styl-i-funkcjonalnosc-lacza-sie-w-kuchni.jpg

Gdy styl i funkcjonalność łączą się w kuchni

Urządzając kuchnię musimy wziąć pod uwagę potrzeby mieszkańców, wielkość pomieszczenia oraz styl. Wyzwania rozpoczynają się na...
dzien-dobry-zaczyna-sie-w-kuchni.jpg

„Dzień dobry” zaczyna się w kuchni

Wyobraźmy sobie dzień, w którym wszystko idzie zgodnie z planem. Domowe obowiązki przestają być wyzwaniem, a my mamy więcej czasu dla...
przestrzen-kulinarnych-inspiracji.jpg

Przestrzeń kulinarnych inspiracji

Cook Story by Samsung to przestrzeń kulinarna stworzona z miłości do gotowania i wyszukanej kuchni. Można nie tylko doskonalić swoje kuchenne...
inteligentna-rzeczywistosc.jpg

Inteligentna rzeczywistość

Jesteśmy tak przyzwyczajeni do innowacji, że z pozoru nic nas już nie zaskoczy. Co więcej – z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych,...
Produkty samsung

PIEKARNIKI
Piekarniki Samsung są wyposażone w nowatorskie systemy i programy realnie wpływające na podwyższenie standardów wykonywania czynności związanych z przygotowywaniem potraw, a nawet z czyszczeniem niniejszych urządzeń. Stanowią połączenie efektownego designu, innowacyjnej technologii, a także funkcjonalności odpowiadającej współczesnym oczekiwaniom i potrzebom.
KUCHENKI MIKROFALOWE
Kuchenki mikrofalowe marki Samsung to propozycja dla osób ceniących nowatorskie technologie mające usprawniać nam wykonywanie codziennych czynności kuchennych. Niniejsze kuchenki już nie tylko podgrzewają lub rozmrażają potrawy, ale oferują znacznie więcej funkcji, dzięki którym możemy żyć w zgodzie z nowoczesnymi standardami, a także cieszyć się zdrowiem. 
PŁYTY GRZEJNE
Płyty grzewcze marki Samsung to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą przygotowywać potrawy w sposób szybki, łatwy i komfortowy. Nowatorskie programy, intuicyjny system sterowania, a także łatwość w utrzymaniu w czystości sprawiają, że płyty grzewcze Samsung stanowią odpowiedź na współczesne oczekiwania.
OKAPY KUCHENNE
Okapy kuchenne marki Samsung to najwyższej jakości urządzenia, które skutecznie oczyszczą powietrze w kuchni, a ponadto będą się efektownie prezentować komponując się z daną aranżacją. Za sprawą funkcji automatycznego oczyszczania powietrza, a także wydajności dopasowanej do potrzeb współczesnych wnętrz, okapy Samsung są niezwykle efektywne i pozwalają cieszyć się świeżym powietrzem.
ZMYWARKI
Zmywarki Samsung to urządzenia, bez których nie sposób wyobrazić sobie funkcjonalnej kuchni. Efektywnie i szybko usprawniają wykonywanie prac kuchennych związanych ze zmywaniem naczyń, ich wnętrza są tak zaprojektowane i wyposażone, aby podnieść pojemność i ustawność poszczególnych rzeczy, ale co najważniejsze wykazują wyjątkową skuteczność zmywania na wszystkich dostępnych programach pracy. 
LODÓWKI
Lodówki Samsung to nowoczesne sprzęty kuchenne, które umożliwiają przechowywanie produktów żywnościowych w optymalnych dla nich warunkach. Specjalnie dopracowane programy, komory chłodzenia, a także możliwość regulowania temperatury i stopnia wilgotności w poszczególnych obszarach wnętrza lodówki zapewniają nam sposobność przedłużenia świeżości danych produktów.
PRALKI
Pralki Samsung to urządzenia wyróżniające się wysoką klasą energooszczędną, dzięki czemu pozwalają zaoszczędzić zarówno energię, jak i pieniądze użytkowników. Ponadto są one wyposażone w programy dopasowane do wszelkich potrzeb i oczekiwań, a także intuicyjny system obsługi. Marka Samsung oferuje duży wybór pralek, które z powodzeniem sprawdzą się w każdym domu.
SUSZARKI
Suszarki Samsung to urządzenia znacząco podnoszące komfort życia swoich użytkowników. Pozwalają w szybki i skuteczny sposób wysuszyć wypraną odzież, nie wpływając przy tym niekorzystnie na jej jakość. Specjalny system w suszarkach Samsung chroni ubrania przed kurczeniem, a także powstawaniem nieestetycznego mechacenia włókien. 
OCZYSZCZACZE POWIETRZA
Oczyszczacze powietrza stały się niemal obowiązkowym wyposażeniem w naszych domach. Marka Samsung stworzyła modele, które usuwają aż 99,97% zanieczyszczeń z powietrza. Czyste powietrze jest efektem najwyższej jakości systemu filtrowania opartego na trzech poziomach działania. Oczyszczacze powietrza Samsung pozwalają cieszyć się powietrzem pozbawionym nieprzyjemnych zapachów.