SIEMENS - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
SIEMENS - Sprzęt AGD, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE

SIEMENS


Artykuły siemens

2-3-lata-spokoju-siemens-1400x580.jpg

Kuchnia, w której panuje spokój. Zyskaj dodatkową gwarancję na AGD Siemens!

Jak urządzić kuchnię, w której króluje spokój? W Max Kuchnie mamy na to niezawodny sposób! Sprawdź, jak zyskać 5 lat...
suszenie-na-odleglosc-max-kuchnie.jpg

Suszenie na odległość

Gospodarstwa domowe stają się coraz bardziej nowoczesne, a domownicy chcą z łatwością obsługiwać sprzęty i oszczędzać czas. Przykładem...
nowa-generacja-ktora-bije-rekordy-zmywania-max.jpg

Nowa generacja, która bije rekordy zmywania

Przyszłość zmywania zaczyna się teraz. Po raz pierwszy wszystkie urządzenia nowej generacji zmywarek marki Siemens są połączone z Home...
suszarka-ktora-dba-o-tkaniny-oraz-czas-max-kuc.jpg

Suszarka, która dba o tkaniny oraz... czas!

Suszarki do ubrań coraz częściej goszczą w polskich domach. Konsumenci doceniają wygodę ich użytkowania oraz możliwość wysuszenia tkanin...
kuchnia-polaczona-technologia-siemens.jpg

Kuchnia połączona technologią

Nowoczesne kuchnie coraz częściej są otwarte. Bywa, że znajdują się na środku salonu lub w innych mało typowych dla nich przestrzeniach - na...
podroz-do-swiata-ulubionych-kaw-siemens.jpg

Podróż do świata ulubionych kaw

Siemens prezentuje automatyczne ekspresy z linii EQ.500, dzięki którym w intuicyjny sposób można przygotować ulubioną...
Produkty siemens

PIEKARNIKI
Nowoczesne piekarniki marki Siemens zadbają o to, by w Twojej kuchni potrawy były zawsze perfekcyjnie upieczone. Zapomnij o ręcznym czyszczeniu piekarnika! Nad czystością wnętrza naszych piekarników czuwa system czyszczenia pyrolitycznego activeClean.
KUCHENKI MIKROFALOWE
Kuchenki mikrofalowe Siemens to nowoczesne urządzenia, które nie tylko podgrzeją potrawy, ale także zapewnią wiele innych funkcjonalnych możliwości, dzięki którym wykonywanie obowiązków kuchennych stanie się zdecydowanie łatwiejsze. Kuchenki mikrofalowe tej marki są wzbogacone o programy pozwalające między innymi skutecznie rozmrozić produkty, grillować je lub gotować na parze.
SZUFLADY GRZEWCZE
Szuflady grzewcze Siemens to wysokiej klasy urządzenia pozwalające na łatwe i szybkie ogrzewanie naczyń oraz żywności. Ponadto posiadają one programy umożliwiające również rozmrażanie, gotowanie metodą slow cooking, czy też utrzymywanie potraw w cieple bez obaw o utratę ich walorów smakowych i aromatów.
EKSPRESY DO KAWY
Ekspresy do kawy Siemens to nowatorskie urządzenia, dzięki którym odkryć można nową jakość kawy. Ich cechą charakterystyczną jest dopracowany design i łatwy w obsłudze, intuicyjny panel obsługi, dzięki czemu cieszą się szczególnym zainteresowaniem. Ekspresy do kawy marki Siemens to wysokiej jakości sprzęty, które zostały stworzone z myślą o zapewnianiu przyjemności użytkowania.
PŁYTY GRZEJNE
Płyty grzejne marki Simens za sprawą precyzyjnie zaprojektowanej linii wzorniczej doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych lub klasycznych kuchni. Użytkownicy mogą wybierać wśród unikatowych propozycji, które efektownie dopełnią przestrzeń, a ponadto będą zachwycać funkcjonalnym charakterem. 
OKAPY KUCHENNE
Okapy kuchenne Siemens to futurystyczny design, który odświeży i dopełni aranżację nowoczesnych kuchni. Poza efektowną prezencją zapewniają one także łatwą obsługę oraz programy pozwalające w maksymalnym stopniu dopasować sposób ich pracy do danych potrzeb i warunków panujących w kuchni.
ZMYWARKI
Zmywarki Simens to urządzenia, bez których trudno byłoby wyobrazić sobie funkcjonalne kuchnie. Zapewniają one bowiem sprawność wykonywania prac porządkowych, a ponadto są energooszczędne. Zmywarki marki Siemens wyposażono w programy zmywania, które można dopasować do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz są łatwe w obsłudze.
LODÓWKI
Lodówki Siemens stanowią doskonałe wyposażenie wnętrza kuchennego. Sprawiają, że aranżacja staje się wizualnie bardziej dopracowana i modna, a ponadto z łatwością komponują się z pozostałymi elementami wyposażenia wnętrza kuchennego. Lodówki Siemens zachwycają także nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi i zapewniają nową jakość przedłużania świeżości przechowywanych produktów. 
PRALKI
Pralki Simens to najwyższa jakość, którą doceniać można przez wiele lat użytkowania. Modele oferowane przez niniejszą markę wyróżniają się najwyższą klasą energooszczędną, a niektóre z nich posiadają również specjalne programy do ekologicznego prania. Ponadto pralki Simens są wyjątkowo pojemne, dzięki czemu z powodzeniem można ograniczyć konieczną ilość wykonywanych cyklów.
SUSZARKI
Suszarka jest sprzętem, na który decyduje się coraz więcej osób, gdyż znacząco usprawnia ona wykonywanie codziennych obowiązków domowych. Suszarki Siemens to urządzenia, które są wyposażone w specjalne programy, dzięki którym odzież suszy się szybko i bez utraty jakości tkanin. Wybierając suszarki tej marki zyskujemy gwarancję, że wybieramy to, co najlepsze.