Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Porady Misz masz w kuchni, czyli Twoja kuchnia w stylu...

Porady


Misz masz w kuchni, czyli Twoja kuchnia w stylu Fusion

Każdy z nas ma inny styl i upodobania. Jedni uwielbiają nowoczesność i minimalizm, inni preferują klimat rustykalny bądź tradycyjny. Każdy może urządzić swój dom tak jak mu się podoba – nie zwracając uwagi na opinię i zdanie innych. W końcu to nasz dom, nasza kuchnia – dlatego powinniśmy urządzić ją tak, aby dobrze się w niej czuć, bez względu na to, czy nasza stylistyka podoba się innym czy nie.

Na zdjęciu: Studio King Meble

Niektórzy z nas są indywidualistami – lubią oryginalność i urządzając wnętrza wychodzą poza wszelkie schematy. Nietypowe połączenia, mieszanie stylów, zero nudy – przedstawiamy Wam kuchnię w stylu Fusion!


Kuchnia w stylu Fusion – kuchnia dla odważnych

W kuchni w stylu Fusion nie ma żadnych ograniczeń! Możesz łączyć wszystko ze wszystkim – nie ma tutaj schematów – tworzysz kuchnię tak, jak chcesz. Jest to dość śmiały sposób na urządzenie kuchni – jedynie dla odważnych. Połączenie różnych wzorów i kolorów, dużo dodatków – różne style – taki misz masz wszystkiego. Kuchnia w stylu Fusion jest nieszablonowa – ma być oryginalnie, ciepło i wzorzyście.


Połączenie drogich i tanich rzeczy

Kuchnia Fusion to połączenie drogich, ekskluzywnych elementów z tańszymi gadżetami – nie ma ograniczeń, jeżeli wydaje Ci się, że coś do czegoś nie pasuje, to po prostu się mylisz. W kuchni Fusion dozwolone jest wszystko - łączenie nowoczesności z tradycją, folkloru z stylem starego loftu – możesz wszystko! W aranżacjach Fusion naprawdę można zaszaleć. Możesz połączyć wszystkie motywy, wszystkie faktury i wykończenia – od dodatków, aż po meble. Nikogo nie zdziwi połączenie starego kredensu z nowoczesnym, kryształowym żyrandolem – styl Fusion rządzi się swoimi prawami.


Nowoczesny sprzęt AGD w kuchni Fusion

Nawet w kuchni w stylu Fusion muszą znajdować się sprzęty AGD! Jak je dopasować do oryginalnej stylistyki naszego kuchennego wnętrza? Nowoczesna stylistyka urządzeń kuchennych nieco zaburza dość kontrowersyjny styl naszej kuchni, dlatego warto zadbać o dodatki! Babcine serwetki, figurki znalezione na targu staroci – takimi dodatkami należy przełamać nowoczesność sprzętu AGD.


Przemyślany misz masz?

Kuchnia w stylu Fusion to wystrój, który w stu procentach odzwierciedla charakter właściciela. Liczne dodatki, spersonalizowane rzeczy, specyficzne połączenie różnych stylów – to wszystko ukazuje nam twórczą duszę i oryginalność. Fusion to taki trochę misz masz, jednak te wszystkie na pozór niepasujące do siebie elementy, mają coś wspólnego.


Barwny styl dla barwnej osobowości

Kuchnia w stylu Fusion to zdecydowanie opcja tylko dla odważnych i nietuzinkowych osobowości. Tutaj nie liczy się wyczucie smaku – tutaj, możesz wszystko. Osoby lubiące czystość, nowoczesność i minimalizm z pewnością nie odnajdą się w tego typu wnętrzach. Kuchnia w stylu Fusion będzie idealna dla osób, które lubią śmiałe, oryginalne rozwiązania i połączenia. Jaskrawe kolory, masa różnych stylów, dodatków – tak barwne wnętrze będzie idealnie pasować do równie barwnej osobowości.

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Niebieska kuchnia


Kolor niebieski kojarzy nam się z naturą, jest elegancki, ale też pozwala na tworzenie...

Zaproś Prowansje do swojej kuchni


Która z nas nie marzy o wakacjach nad lazurowym wybrzeżem, ciepłym słońcu i...

Jakie dodatki wybrać do kuchni w stylu retro?


Kuchnia retro wprowadza nas w klimat ubiegłych lat. To kuchnia stylizowana na kuchnię...