Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Porady Modułowe meble w kuchni, czyli nieograniczone...

Porady


Modułowe meble w kuchni, czyli nieograniczone możliwości wnętrzarskie!

Ludzie dzielą się na dwie grupy – jedni lubią stabilizację, szybko przyzwyczają się do rzeczy czy danej sytuacji. Nie lubią zmian – odpowiada im taki 'układ' w jakim aktualnie się znajdują. Drudzy – lubią zmiany, nie ustoją długo w jednym miejscu a przemeblowania w domu urządzają co najmniej raz w tygodniu. Niektórzy przez lata nie zmieniają wystroju swojej kuchni. Bo po co – jest ładna, funkcjonalna, co tu zmieniać? Innym, przestawianie szafek, zmiana ułożenia stołu sprawia frajdę. Dziś opowiemy o meblach modułowych, czyli czymś to pokochają 'dekoratorzy' lubiący zmiany.

Na zdjęciu: Studio Kuchnie Marzeń

Meble modułowe – co to właściwie jest?

Meble modułowe – inaczej systemowe od pewnego czasu cieszą się ogromną popularnością. Są to nowoczesne, minimalistyczne meble, których ustawienie możesz bez przerwy zmieniać! Nie ma ograniczeń – szafki, szuflady – wszystko możesz połączyć, rozdzielić, zmienić ustawienie – nieograniczona liczba kombinacji i układów. Meble systemowe spełnią wszystkie Twoje oczekiwania i dostosują się do Twoich potrzeb.


Meble systemowe – moc możliwości

Możesz je przestawiać, tworzyć dowolne kombinacje, zestawy. Możesz dokupić nowe części, elementy – zyskasz w ten sposób więcej miejsca na przechowywanie. Możesz zrezygnować z dotychczasowych szafek czy innych elementów Twojej kuchni jeśli nagle stwierdzisz, że ich nie potrzebujesz.


Niska cena za dużą funkcjonalność

Ogromną zaletą mebli modułowych jest ich stosunkowo niska cena! W porównaniu z meblościankami, zestawy mebli systemowych są naprawdę tanie. Dzięki zwiększonej funkcjonalności – nie oszukujmy się, to że możemy cały czas zmieniać wygląd naszej kuchni, takie meble cieszą się coraz większą popularnością.


Pojemność jak w starych meblościankach

Kolejną zaletą mebli modułowych jest ich pojemność. Ich wielkość przypomina meblościanki z czasów PRL-u. Umożliwiają przechowywanie naprawdę wielu rzeczy, są bardzo pakowne i z pewnością pomieszczą bez problemu wszystkie sprzęty AGD.


Jak z klockami – połącz elementy!

Sam decydujesz jak będzie wyglądać Twoja kuchnia! Wybierasz tylko te meble, które są Ci potrzebne – nie musisz kupować całego zestawu – tak jak w przypadku meblościanek. Poszczególne elementy nie są ze sobą połączone, dlatego sam możesz stworzyć dowolną kombinację. Meble modułowe sprawdzą się we wszystkich wnętrzach – zarówno w minimalistycznych, nowoczesnych mieszkaniach, jak i klasycznych wnętrzach. Meble systemowe są zrobione tak, aby w dowolnym ustawieniu i kombinacji dobrze się prezentowały. Nie musisz obawiać się, że niekorzystnie ustawisz szafkę – nie ma takiej opcji. Każdy element ze wszystkich stron wygląda tak samo, dlatego 'złe ustawienie' nie istnieje!


Idealna opcja?

Meble modułowe mogą okazać się świetnym rozwiązaniem. Jeżeli lubisz zmiany, przemeblowania to takie meble sprawdzą się idealnie! Tutaj nie ma ograniczeń – możesz ustawić meble jak chcesz, a i tak będą się dobrze prezentować. Sam decydujesz jakie szafki wybierasz i jak je połączysz. Są tanie i zmieszczą naprawdę wiele!

Komentarze


5.00/5 1 1
5
tola

Nie dziwi mnie to, że tego rodzaju meble są popularne. Sama chętnie zainwestowałabym w takie produkty, szczególnie, że jestem właśnie osobą, która lubi nieustannie coś zmieniać.

Zobacz również


Aranżacja kuchni z częścią wypoczynkową


Kuchnia już dawno przestała pełnić tylko i wyłącznie funkcje kulinarne. Obecnie to...

Jakie są zalety szybkowaru? Czy warto go kupić?


Szybkowary z wyglądu przypominają zwykłe garnki, ale w przeciwieństwie do nich –...

Płyta indukcyjna – co powinieneś wiedzieć?


Płyty grzewcze są nieodłącznym elementem każdej kuchni. Dzisiaj, bardzo dużą...