Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / Porady / Nietuzinkowe baterie w kuchni

Porady

Nietuzinkowe baterie w kuchni

Ulubione0

Niestandardowe kształtem, unikatowe wizualnie, stylowe oraz wyszukane formą dodatki wyposażające pomieszczenie kuchenne stanowią nietuzinkową ozdobę nawet w zupełnie pospolitym wnętrzu. Przykładem akcesoriów, jakie mogą wnieść nieco awangardy w całkowicie banalny aranż są nowoczesne baterie.

Funkcjonalność przy zachowaniu estetyki


Innowacyjne baterie kuchenne odznaczają się zarówno trwałością, wysoką jakością i wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, gdyż robione są z zastosowaniem najlepszej klasy materiałów ale także wyróżniają się unikalnością designu. Inwestycja w lepszej klasy baterie to również podstawa komfortowego życia na co dzień. Pionierskie rozwiązania technologiczne oraz pomysłowość producentów przekładają się nierzadko także na znaczące ograniczenie ilości zużywanej wody. To oszczędność idąca w parze z wygodą. Pytanie tylko – jak spośród tak szerokiego wachlarzu rozlicznych wariantów baterii kuchennych, jakie są dzisiaj dostępne na rynku wybrać odpowiedni model, który będzie należycie spełniał wszystkie powyższe funkcje?

 

Mimo wszystko jakość


Niby innowacyjność w zakresie baterii kuchennych rozumie się często jako niesztampowość wyprofilowania, oryginalność kształtu czy niestereotypowość kolorystyczną. Oczywiście wielokrotnie takimi zaletami faktycznie charakteryzuje się nowomodny asortyment, ale jednak podstawą w owej nowoczesności powinna być solidność wytwórstwa. Zastosowanie efektywnych rozwiązań będzie dla nas korzystne pod względem zarówno praktyczności użytkowania baterii kuchennych, jak także biorąc pod uwagę dużo niższe rachunki za wodę. A zatem pierwsze, na co przede wszystkim warto zwrócić uwagę to nie styl wytwórstwa czy niestandardowa kolorystyka, ale głównie staranność i trwałość. Decyduj się nie tylko na to, co pasuje wizualnie do Twego kuchennego lokum, ale przede wszystkim na to, co jest najlepsze gatunkowo oraz wyróżniające się niezawodnością materiału wytwórczego.

 

Żywotność w cenie


Im bardziej solidna i precyzyjniej wykonana będzie bateria kuchenna, tym rzecz jasna droższa będzie jej cena. Czasem warto jednak postawić na coś trwalszego, co okaże się inwestycją na długie lata ciągłej eksploatacji. Innowacyjne modele baterii odznaczają się nowymi generacjami głowic, które są tworzone ze skrupulatnie dobieranych tworzyw – na przykład spiekanych dysków ceramicznych – co natomiast przekłada się w praktyce na niepodatność akcesoriów na zarysowania, działanie wysokich temperatur czy zniszczenia. Tego rodzaju baterie odznaczają się dużo dłuższym okresem żywotności i zdatności do użytku. Ponadto nowoczesne warianty baterii kuchennych dysponują specjalnymi ogranicznikami przepływu wody. Wielu producentów decyduje się również na montaż w proponowanych konsumentom wyrobach ograniczników temperatury. Tym samym domownik może korzystać z baterii w zależności od preferencji czy aktualnych potrzeb. Nie tylko jest to ogromny komfort pracy w kuchni, ale także sposób na niemarnotrawienie gigantycznych ilości wody. To przejaw zarówno oszczędności w zakresie domowego budżetu jak i ekologiczności w nowoczesnym wydaniu.

Zobacz również

Fototapeta w kuchni – hit czy kit?

Fototapeta w kuchni – hit czy kit?

Kiedyś kit, dzisiaj hit – czyli fototapeta na ścianie w kuchni Świat wciąż posuwa się do...

Tradycja czy innowacyjne rozwiązanie? Czyli piekarnik zwykły kontra parowy

Tradycja czy innowacyjne rozwiązanie? Czyli...

Piekarnik parowy – jak to działa? Piekarnik parowy jest stosunkowo młodym i dość specyficznym...
Komentarze (1)
1
Gość
violet
2016-07-14 13:05:17

Przyznam, że nawet nie przypuszczałam, że zwykłe baterie kuchenne mogą mieć tak liczne i tak ciekawe funkcjonalności. Bardzo ciekawe!

Twój komentarz
Ocena