Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Porady Nowoczesne i szybkie pieczenie, czyli piekarnik 2...

Porady


Nowoczesne i szybkie pieczenie, czyli piekarnik 2 w 1

Największa zaleta urządzeń 2 w 1? Oczywiście oszczędność miejsca oraz pieniędzy, dlatego nie ma co się dziwić, że tego typu sprzęty cieszą się coraz większą popularnością. Jeden sprzęt, który pełni funkcje dwóch w dzisiejszych czasach jest na wagę złota – szczególnie jeśli mamy małą kuchnię. Ponadto, urządzenia dwa w jednym często posiadają dodatkowe funkcje, dlatego grzechem byłoby z nich nie skorzystać. Idealnym przykładem tego typu sprzętu jest piekarnik dwa w jednym, czyli piekarnik z funkcją kuchenki mikrofalowej.

Na zdjęciu: Studio Mebli Starimex

Połączenie nowej technologii z gotowaniem

 

Tak naprawdę za wygodę w kuchni w dużej mierze odpowiedzialna jest technika. Tak naprawdę piekarnik 2 w 1 to połączenie nowoczesnego podejścia do gotowania oraz wciąż rozwijającej się technologii oraz innowacyjnych rozwiązań. Piekarnik i kuchenka mikrofalowa to bardzo funkcjonalne połączenie. Sekret sukcesu tkwi w tym, że oba urządzenia mogą działać także niezależnie od siebie. Dzięki funkcji mikrofali, pieczone w piekarniku potrawy mogą być gotowe znacznie szybciej niż normalnie!

 

Szukasz wielofunkcyjnego urządzenia? Postaw na piekarnik 2 w 1

 

Piekarnik 2 w 1 jest świetnym przykładem sprzętu wielofunkcyjnego. Zajmuje mało miejsca, a możemy wykorzystywać go jako piekarnik i/lub jako mikrofalę. Dzięki niemu możemy zaoszczędzić miejsce, czas oraz pieniądze. Jeśli chcielibyśmy kupić osobno kuchenkę mikrofalową i piekarnik, to potrzebowalibyśmy dwa razy tyle miejsca. opcja 2 w 1 jest również bardziej korzystna ze względów finansowych – piekarnik z funkcją mikrofali jest niewiele droższy od modelu bez kuchenki.

 

Kupujemy! Na co zwrócić uwagę?

 

Jeśli już zdecydujemy się na zakup piekarnika 2 w 1 to musimy pamiętać o pewnej kwestii. Najważniejszą rzeczą, na którą musimy zwrócić uwagę jest rozmiar oraz pojemność urządzenia. Musimy wziąć pod uwagę porcje jedzenia, które mamy zamiar przygotowywać w tym urządzeniu. Producenci zadbali także o właścicieli mniejszych kuchni i stworzyli kompaktowe modele piekarników 2 w 1. Urządzenia te są bardzo ekologiczne i tanie w utrzymaniu. Szybo się nagrzewają, przez co zużywają mniej prądu.

 

Tradycja czy nowoczesność?

 

Jeśli właśnie mamy zmieniać lub kupić piekarnik, to warto zastanowić się nad opcją 2 w 1. Modele 2 w 1 są tylko troszkę droższe, a w zamian otrzymujemy tak naprawdę aż dwa urządzenia. Dzięki temu, nie musimy kupować dwóch oddzielnych urządzeń – zyskujemy w ten sposób również dodatkowe miejsce. Piekarnik z funkcją mikrofali znacznie szybciej przygotuje pyszne potrawy – zaoszczędzimy więc też czas. Z pewnością jest to inwestycja, która szybko nam się zwróci.

Komentarze


5.00/5 2 2
5
Dominik

Piekarnik 2 w 1 jest najlepszym rozwiązaniem do małej kuchni. Mam taki u siebie i jestem z niego bardzo zadowolony w dodatku ma więcej funkcji niż normalny piekarnik.


5
Mikolaj

Od kiedy zacząłem uczyć się gotować, piekarnik jest dla mnie bardzo ważnym sprzętem w kuchni. Dlatego zastanawiam się nad zmianą i dzięki temu poradnikowi będę wiedzieć, na co zawrócić uwagę.

Zobacz również


Przydatne w kuchni sprzęty AGD


Dobrze dobrany sprzęt AGD znacznie usprawnia wykonywanie kuchennych prac, czyli tak...

Piekarniki


Aromatyczne mięsa, wspaniałe zapiekanki, smakowite dania, cudowne ciasta. Któż...

Funkcje solidnych piekarników – opis najpopularniejszych


Innowacyjne piekarniki są obecnie konstruowane w taki sposób, aby ich...