Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / Porady / Nowoczesny sposób na dekorację kuchni – cytaty...

Porady

Nowoczesny sposób na dekorację kuchni – cytaty na ścianie

Ulubione0

Każdy chciałby, aby jego kuchnia była oryginalna i wyjątkowa. Często podczas jej urządzania wzorujemy się na inspiracjach znalezionych w Internecie, jednak finalnie zawsze staramy się też dodać coś od siebie. Coraz więcej osób decyduje się na personalizację domowych pomieszczeń – wykorzystujemy do tego przedmioty przywołujące wspomnienia czy rodzinne zdjęcia. Okazuje się, że ten trend również w kuchni bardzo dobrze się przyjął. Już jakiś czas temu na rynku pojawiły się naklejki oraz szablony z cytatami i już zdobyły uznanie wśród konsumentów.

Kuchnia to już nie tylko pomieszczenie służące tylko do gotowania – to również odzwierciedlenie naszych przyzwyczajeń, nawyków oraz osobowości. Spędzamy w niej dużo czasu, dlatego powinniśmy się tam dobrze czuć. Wszelkie elementy dekoracyjne – szczególnie te spersonalizowane sprawiają, że pomieszczenie kuchenne jest przytulniejsze i chętniej się w nim przebywa.

Naklejki i szablony z cytatami jako nowoczesny motyw dekoracyjny w kuchni
Prawdziwym hitem okazały się naklejki oraz szablony z cytatami, które możemy umieścić na kuchennej ścianie. Jest to idealny sposób na dopełnienie kuchennego wnętrza oraz podkreślenie tego, co jest dla nas ważne. Cytat może być dowolny – często są to skojarzenia ze słowem 'rodzina', 'dom', 'miłość', czasem są to motywacyjne hasła – tak naprawdę wybór jest nieograniczony. Możemy zdecydować się na gotowy szablon lub stworzyć coś zupełnie nowego – coś swojego. Napis na ścianie będzie idealnym dopełnieniem kuchennej aranżacji – będzie nie tylko ozdobą, ale również 'przesłaniem' oraz motywacją na każdy dzień.
Naklejki z cytatami to również dobry sposób na nudną ścianę w kuchni. Powoli odchodzi się od płytek ceramicznych czy tapet – wciąż poszukujemy czegoś nowego, oryginalnego. Szablony pozwolą nam w szybki sposób zmienić kuchenną aranżację. Tutaj nie potrzeba gruntownego remontu – aplikacja naklejek lub korzystanie z szablonów jest bardzo proste. Nie musimy przemalowywać całych ścian – wystarczy kupić szablon, dobrać farbę, wybrać miejsce i gotowe! Pamiętajmy, aby kolor, który wybierzemy różnił się od koloru ścian – tylko wtedy napis będzie widoczny.

Lepsza naklejka czy szablon?
Oba rozwiązania mają zarówno mocne, jak i słabsze strony. Naklejki – dostępne są w wielu formach – możemy wyróżnić naklejki fluorescencyjne, welurowe, a nawet takie, które świecą w ciemnościach. Aplikacja naklejek jest bardzo prosta – możemy szybko umieścić je na ścianie bez wcześniejszego analizowania. Jeśli jednak przyklejony napis nam się znudzi, to ucierpi na tym ściana i konieczna będzie jej 'renowacja'. Inaczej jest w przypadku szablonów – tutaj bardziej napracujemy się podczas malowania wzoru, jednak później możemy je po prostu zamalować.

Zobacz również

4 sposoby na niższe rachunki – kuchnia pod lupą

4 sposoby na niższe rachunki – kuchnia pod...

Zwracaj uwagę na opis sprzętu! Kuchnia jest miejscem, w którym znajduje się najwięcej...

Brytfanna – jak wybrać tą idealną?

Brytfanna – jak wybrać tą idealną?

Przyda się wstępna selekcja Pierwszą kwestią, która wymaga omówienia jest kwestia pieniędzy....
Komentarze
Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Twój komentarz
Ocena