Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Porady Technologie marki Siemens – innowacje, które...

Porady


Technologie marki Siemens – innowacje, które ułatwiają życie

Siemens od lat uznawany jest za pioniera w dziedzinie zaawansowanych technologii AGD. Dzięki swojemu zaangażowaniu w innowacje marka ta nieustannie wprowadza produkty, które łączą w sobie wysoką funkcjonalność, nowoczesny design i poszanowanie dla środowiska. W tym poradniku przyjrzymy się najnowszym trendom i technologiom Siemens, które odmieniają codzienne życie, czyniąc je prostszym, wygodniejszym i bardziej efektywnym.

Home Connect – inteligencja połączona z wygodą

 

Home Connect od Siemens to więcej niż zwykła aplikacja do zarządzania AGD. To całe środowisko, które pozwala kontrolować, monitorować i dostosowywać domowe urządzenia, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Dzięki Home Connect możesz na przykład uruchomić piekarnik lub zmywarkę, będąc w pracy czy w drodze powrotnej do domu, a także otrzymywać powiadomienia o stanie urządzeń. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę i efektywność.

 

CookControl Pro – rewolucja w gotowaniu

 

CookControl Pro to innowacyjna funkcja dostępna w piekarnikach Siemens. Dzięki niej gotowanie staje się bardziej intuicyjne i mniej czasochłonne. CookControl Pro dostarcza precyzyjne wskazówki i automatyczne ustawienia temperatury, co gwarantuje idealne rezultaty gotowania. To jak posiadanie w domu własnego szefa kuchni, który pomaga w doprowadzeniu każdego posiłku do perfekcji.

 

SmartFinish – perfekcyjne prasowanie bez wysiłku

 

Technologia SmartFinish od Siemens to rewolucja w prasowaniu. Ta funkcja, dostępna w suszarkach, znacząco ułatwia prasowanie poprzez redukcję zagnieceń podczas suszenia – wszystko dzięki wykorzystaniu pary wodnej. Oznacza to, że zużywasz mniej czasu na wyprasowanie ubrań po wyjęciu ich z suszarki. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i wysiłek włożony w prasowanie, jednocześnie osiągając doskonałe efekty.

 

Płyta indukcyjna zintegrowana z wyciągiem – nowy wymiar gotowania

 

Płyta indukcyjna zintegrowana z wyciągiem to prawdziwa innowacja w projektowaniu kuchni. Ta inteligentna kombinacja pozwala na eleganckie i efektywne gotowanie, eliminując potrzebę montażu tradycyjnego okapu. Wyciąg wbudowany bezpośrednio w płytę indukcyjną skutecznie usuwa parę i zapachy bezpośrednio w miejscu ich powstawania. To rozwiązanie nie tylko oszczędza miejsce, lecz także stanowi stylowy element wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni.

 

Siemens – przyszłość AGD już dziś

 

Marka Siemens konsekwentnie wprowadza na rynek urządzenia AGD, które są innowacyjne, intuicyjne w obsłudze i eleganckie w designie. Od inteligentnego zarządzania domowymi urządzeniami przez Home Connect, przez rewolucyjne rozwiązania w gotowaniu z CookControl Pro, po wygodę prasowania ze SmartFinish i nowoczesne płyty indukcyjne zintegrowane z wyciągiem – Siemens zmienia codzienne obowiązki w przyjemność. Wybierając urządzenia tej marki, inwestujesz w przyszłość swojego domu, ciesząc się wygodą i stylowym designem na co dzień.

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Ciepło wprost z kranu


Trudno wyobrazić sobie kuchnię bez bieżącej, ciepłej wody w kranie. Nie sposób...

W trosce o czyste powietrze - okapy


Okap to jeden z ważniejszych sprzętów w kuchni. Oczyszcza powietrze z...

Parowar – gotuj szybko, zdrowo i bez tłuszczu!


Moda na aktywny styl życia trwa w najlepsze. Wszyscy ćwiczą, chwalą się swoimi...