Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Porady Malakser – Twój sposób na perfekcję w kuchni

Porady


Malakser – Twój sposób na perfekcję w kuchni

W kuchni liczy się efektywność jak i oszczędność. Chodzi tutaj głównie o oszczędność miejsca, którego bez względu na rozmiary kuchni zawsze brakuje... Zamiast kupować kilka urządzeń, lepiej zainwestować w takie, które będzie bardziej funkcjonalne i zastąpi kilka innych sprzętów. Przykładem takiego urządzenia jest malakser, który dzięki innowacyjnym rozwiązaniom pomoże nam w kilku czynnościach...

Na zdjęciu: Bosch

Funkcjonalny robot kuchenny

Malakser to nic innego jak robot kuchenny, który został wyposażony w liczne przydatne funkcje. Oprócz zwykłego mieszania składników, malakser dodatkowo posiada innowacyjne rozwiązania, które umożliwiają nam przeprowadzenie jeszcze innych czynności. Dlatego właśnie nie powinno się porównywać zwykłego miksera do malaksera – ich możliwości są całkiem inne – w przypadku malaksera mamy większe pole do popisu. Malakser pomoże nam zarówno w codziennym gotowaniu, jak i okazyjnym pieczeniu. Pozwala on zaoszczędzić sporo czasu i jednocześnie zwiększa nasze zdolności kulinarne. Możemy nim blendować, wyrabiać ciasto, siekać, wyciskać soki i ubijać. Jedna maszyna – tyle możliwości, czy to nie wspaniałe? Ta niewielka maszyna umożliwia nam przygotowanie dosłownie wszystkiego. Świetnie sprawdzi się przy gotowaniu obiadu, czy organizowaniu większej imprezy okolicznościowej. Wszystkie czynności, które do tej pory robiliśmy ręcznie robot wykona za nas! Malakser ułatwia życie, dlaczego więc z tego nie skorzystać?


Jedno urządzenie, które może zastąpić kilka...

Producenci oferują naprawdę szeroki asortyment malakserów. Dostępne są one w licznych modelach, które różnią się między sobą konstrukcją i ceną. Im więcej dodatkowych funkcji i bajerów, tym sprzęt jest droższy. Pamiętajmy jednak, że malakser zastąpi nam kilka innych urządzeń, dlatego na cenę powinno się patrzyć bardziej przychylnym okiem. Malaksery wyposażone są w silniki wysokiej generacji, które dzięki innowacyjnej budowie wolniej się nagrzewają. Dodatkowo, posiadają liczne funkcje ochronne, które chronią urządzenie przed nagrzaniem. Nowoczesne malaksery pracują ciszej i umożliwiają dostosowanie pracy urządzenia do naszych potrzeb. Oprócz maszyny z pojemnikiem w zestawie otrzymujemy kilka lub kilkanaście (w zależności od producenta) akcesoriów dodatkowych. Są to na przykład misy różnych wielkości, mieszadła i rozdrabniacze.


Czym to się różni od miksera?

Jeżeli chodzi o porównanie malaksera z mikserem to można powiedzieć, że malakser to taki bardziej rozbudowany mikser, który umożliwia znacznie więcej. Mikser służy tylko do mieszania i ubijania. Malakser mieli, kroi, sieka, ściera, szatkuje – ma o wiele większe możliwości. Różne poziomy mocy umożliwiają dopasowanie pracy robota do swoich potrzeb. Zmiana nakładki czy końcówki pozwala na zmianę wykonywanych przez maszynę czynności. Malakser pozwala nam wykonać wiele prac domowych oszczędzając czas i pieniądze.


Spróbujesz raz – pokochasz na zawsze

Malakser z pewnością przyda się w każdym domu. To innowacyjne urządzenie może spokojnie zastąpić kilka innych maszyn. Pozwoli zaoszczędzić nie tylko czas, ale także miejsce w kuchni – którego zawsze brakuje. Malakser to dość duża inwestycja, jednak takie urządzenie posłuży nam przez lata.

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Pyroliza i kataliza, czyli piekarnik który sam się...


Nie ma się co czarować, postęp techniki coraz bardziej ułatwia nam życie. Sprzęty i...

Jak oszczędzać energię elektryczną kuchni?


Oszczędzanie energii elektrycznej to nie tylko przejaw troski o środowisko naturalne....

Blender w kuchni – pożytek czy zbędny wydatek?


Pichcenie w kuchennym zaciszu wcale nie musi wiązać się z długimi godzinami...