Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Porady Jak wygodnie mrozić? Polecamy zamrażarkę...

Porady


Jak wygodnie mrozić? Polecamy zamrażarkę szufladową

Zapewne wielu z nas uwielbia świeże kolorowe sezonowe owoce oraz warzywa. Nie ma nic lepszego niż truskawki, maliny czy inne 'cuda natury' które w całej okazałości są dostępne tylko przez chwilę. Poza głównym sezonem możemy je kupić w postaci mrożonej – jednak w dzisiejszych czasach, ich jakość bardzo często pozostawia wiele do życzenia. Nie zawsze wiemy z jakich źródeł pochodzą dane produkty. Idealnym sposobem na zdrowe i nieprzetworzone mrożonki jest ich samodzielne przygotowanie. Tutaj nieoceniony może okazać się odpowiedni sprzęt AGD, który nam to umożliwi. Chodzi głównie o przechowywanie – w klasycznych zamrażarkach, które są 'dołączone' do chłodziarek zazwyczaj jest na to zbyt mało miejsca. Z pomocą na szczęście spieszy zamrażarka szufladowa.

Na zdjęciu: Amica

Wygodne mrożenie na piątkę!

 

Zamrażarka szufladowa jest urządzeniem, które konstrukcją oraz wyglądem jest bardzo podobna do zwykłej, tradycyjnej chłodziarki. W jej wnętrzu znajdziemy praktyczne przegródki – szuflady, które pozwalają na wygodne przechowywanie produktów żywnościowych. Dzięki szufladom, pożądany składnik jest łatwy do zlokalizowania, a forma szuflady pozwala na szybkie dostanie się do niego. Jest to idealne rozwiązanie dla osób zorganizowanych, które cenią sobie porządek. Układ półek i szuflad pozwala na dokładne posegregowanie produktów według własnych upodobań. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki, łatwo dostępne i ładnie poukładane. Posiadając zamrażarkę szufladową we własnym domu nie musimy martwić się o jakość mrożonej żywności.

 

Nie tylko wygodne i praktyczne rozwiązanie

 

Jak można już się domyśleć, zamrażarka szufladowa jest bardzo wygodnym i praktycznym rozwiązaniem. Umożliwia nam wygodne przechowywanie mrożonych produktów. Dzięki swojej budowie i posiadaniu szuflad pozwala na przejrzyste trzymanie mrożonek. Szuflady dają nam stały i nieograniczone dostęp do sezonowych owoców przez cały rok. Zamrażarka szufladowa sprawdzi się do przechowywania warzyw, owoców a także innych produktów, które chcemy zamrozić. Oczywiście szuflady ograniczają porcje pod względem wielkości. Zapewne większe porcje mięsa będziemy musieli pokroić na mniejsze części – aby swobodnie zmieściły się do szufladek. Oprócz tego, że urządzenia te są wygodne i praktyczne to jeszcze dobrze się prezentują. Wyglądem nie odbiegają od innych, nowoczesnych urządzeń AGD.

 

Za co lubimy zamrażarki skrzyniowe?

 

Urządzenia, jakimi są zamrażarki skrzyniowe, cieszą się bardzo dużą popularnością i uznaniem – wszystko za sprawą dużej funkcjonalności. Producenci, chcąc stworzyć urządzenie idealne, wciąż ulepszają dotychczasowe modele. Dodają do nich nowsze funkcje, innowacyjne rozwiązania, które mają podnieść komfort podczas korzystania z urządzenia. Nowoczesne zamrażarki szufladowe posiadają często komorę niskich temperatur – jest ona idealna do głębokiego mrożenia produktów – w bardzo krótkim czasie.

 

Z myślą o zdrowych mrożonkach

 

Zamrażarka szufladowa pozwoli nam przechowywać naprawdę spore ilości produktów żywnościowych. Dzięki niej, będziemy mogli bezpiecznie przechowywać sezonowe rarytasy. Sklepowe mrożonki nie zawsze spełniają nasze oczekiwania związane z jakością – a tak, mamy kontrolę nad tym co jemy.

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Są wakacje, czas na lodówkę turystyczną!


Są wakacje, a to sprzyja częstym wyjazdom z rodziną. Czasem na jeden dzień, czasem na...

Szklana alternatywa


Kuchnia otwarta to jedno z najmodniejszych i zarazem funkcjonalnych rozwiązań we...

Jak optymalnie zagospodarować szafkę nad zlewozmywakiem?


Zagospodarowanie szafki pod zlewem nie jest zadaniem łatwym, ale z pewnością można...

Ustawienia prywatności Polityka prywatności