Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Porady Nowoczesne funkcje w innowacyjnych lodówkach

Porady


Nowoczesne funkcje w innowacyjnych lodówkach

To, jaki model chłodziarki zakupisz do swego pomieszczenia kuchennego powinno być uzależnione przede wszystkim od skrupulatnie dokonanej selekcji na podstawie konkretnych parametrów technicznych. Chodzi o to, aby urządzenia z zakresu gospodarstwa domowego dobierać indywidualnie do posiadanych wnętrz mieszkalnych. W końcu asortyment AGD jest po to, ażeby ułatwiać nam życie i realizację codziennych obowiązków, stąd nie kierujmy się podczas inwestycji w dany model sprzętu przypadkiem czy wyłącznie ceną, zaś w głównej mierze postawmy na jakość i dostosowanie asortymentu stricte do naszych potrzeb.

Na zdjęciu: Studio Max Kuchnie Vigo

Najwyższa klasa

 

Na szczęście współcześni producenci urządzeń AGD troszczą się o konsumentów, zapewniając im kompleksowo przygotowany produkt. Chłodziarko-zamrażarki, jakie występują obecnie na rynku urządzeń gospodarstwa domowego odznaczają się z jednej strony solidnością wytwórstwa i wysoką technologią, a z drugiej nietuzinkowym designem bazującym na nowoczesnej, oryginalnej estetyce. To sprawia, że lodówka poza tym, że pełni swoją funkcję, a więc chłodzi i mrozi żywność, jednocześnie stanowi niebanalną ozdobę pomieszczenia kuchennego. Inwestując nieco więcej, możemy zatem przysłowiowo upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Zyskamy sprzęt wytrzymały i elegancki.

 

 

Bajery

Kiedyś lodówka miała być po to, aby pełnić rolę urządzenia chłodzącego. Na tym w zasadzie był koniec zastosowania tego sprzętu. Dzisiaj chłodziarki są natomiast nowoczesnymi rodzajami maszyn o charakterze wielofunkcyjnym. Posiadają rozmaite udogodnienia w postaci dodatkowych bajerów, jakie w życiu codziennym okazują się wyjątkowo przydatne. Wśród nich warto wyszczególnić na przykład dystrybutor wody. Wbrew pozorom takie rozwiązanie gwarantuje oszczędność środków pieniężnych. Posiadając taki element wbudowany w konstrukcję chłodziarki, nie jesteśmy zmuszeni kupować osobnego dystrybutora. Akcesoria tej kategorii są uwzględniane przede wszystkim w modelach lodówek side by side. Na pierwszy rzut oka omówiona powyżej funkcja może wydawać się zbędnym dodatkiem, za który musimy słono zabulić, ale w praktyce jest to mechanizm zapewniający niesamowity komfort zwłaszcza w sezonie letnim. Podobnie dużo zalet, nie tylko gdy na zewnątrz panują wysokie temperatury, niesie zakup chłodziarki z kostkarką do lodu. Nie musimy samodzielnie mrozić wody, a nawet obsługiwać tego systemu. Jest to mechanizm wewnątrz lodówki, który pozwala na automatyczne pobieranie wody poprzez podłączenie urządzenia do bieżącego ujścia. Kostkarka ułatwia przyrządzanie smakowitych napojów chłodzących oraz drinków alkoholowych. By mieć zawsze świeżą wodę nadającą się wprost do wypicia, warto postawić natomiast ma lodówki z funkcją filtra. Dla smakoszy napitków poleca się z kolei chłodziarki z barkiem. Wystarczy uchylić barek schowany zazwyczaj w drzwiczkach lodówek. Ten rodzaj udogodnienia cechuje przede wszystkim modele side by side.

 

Zobacz również:

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/lodowka-dwudrzwiowa-wymiary-do-kazdej-kuchni-3120.html

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/jak-rozmrozic-lodowke-rozmrazanie-chodziarki-krok-po-kroku-3043.html

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/inteligentna-lodowka-co-potrafi-i-czy-warto-ja-miec-3036.html

 

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Zamrażarka skrzyniowa – czyli idealna skrzynia do...


Jak wiemy, lodówka jest niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni. To ona pozwala...

Jak kupować, żeby nie żałować – czyli lodówka pod...


Bez względu na to, jakie urządzenie AGD chcemy kupić, powinniśmy to sobie dobrze...

Jak prawidłowo ułożyć produkty w lodówce


Nie chcąc niszczyć żywności a chcąc utrzymać ją jak najdłużej w dobrym stanie i...

Ustawienia prywatności Polityka prywatności