Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / Porady / Wybieramy mikrofalówkę – pod zabudowę czy...

Porady

Wybieramy mikrofalówkę – pod zabudowę czy wolnostojące?

Ulubione0

Kuchenka mikrofalowa z pewnością należy do najczęściej używanych sprzętów AGD w naszej kuchni. Pozwalają na szybkie podgrzanie posiłków, zdecydowanie należą do urządzeń, które ułatwiają nam życie i oszczędzają nasz czas. Aktualnie, na rynku możemy spotkać dwa typy sprzętów – wolnostojące, oraz pod zabudowę. Powszechny minimalizm wymusił na producentach tworzenie urządzeń stricte pod wymiar mebli – tak aby tworzyły z nimi całość. Do urządzeń, które świetnie prezentują się w wersji pod zabudowę zalicza się właśnie mikrofala.

Tradycyjna mikrofalówka

Jeżeli posiadamy tradycyjną kuchenkę mikrofalową możemy ją umieścić dosłownie wszędzie. W razie przemeblowania czy zmiany zdania bez problemu możemy zmienić jej miejsce. Taka mikrofala jest mobilna więc nic nas nie ogranicza. Niestety, takie tradycyjne kuchenki, często w nowoczesnych, minimalistycznych kuchniach nie prezentują się najlepiej. Często stylistyka urządzenia gryzie się z wystrojem kuchni i na odwrót, dlatego alternatywą tradycyjnych mikrofal są kuchenki pod zabudowę.


Rozwiązanie pod zabudowę

Kuchenka mikrofalowa pod zabudowę to całkiem inna bajka. Tutaj, nie widać obudowy kuchenki – jedynie jej przód. Całe urządzenie jest schowane i wygląda bardzo estetycznie. Mikrofalówka zamontowana jest w wybranym i odpowiednio przygotowanym miejscu – kuchenka jest idealnie dopasowana do miejsca, w którym stoi. Nowoczesne kuchenki mikrofalowe dopasowują się do naszych potrzeb – innowacyjne rozwiązania sprawiają, że drzwiczki kuchenki otwierają się w tę stronę, w którą jest nam wygodniej. Dzięki takim rozwiązaniom urządzenie to jest bardziej funkcjonalne i pożądane przez konsumentów.


Dodatkowe funkcje

Zabudowana kuchenka mikrofalowa oprócz nowoczesnego i eleganckiego wykończenia posiada również liczne przydatne funkcje, których tradycyjne kuchenki wolnostojące nie posiadają. Przykładem może być tutaj funkcja odpowiedzialna za równomierne zapiekanie potraw znajdujących się w mikrofali. Innowacyjne kuchenki idealnie wypieką różne produkty – bez względu na to, czy będzie to pizza, frytki czy jakieś ciastka. Inną, również przydatną cechą może okazać się zdolność zapamiętywania przez mikrofalówkę szczegółowych ustawień, dzięki czemu ograniczamy nasze 'zaangażowanie' w ustawianie programów do minimum. Idealna kombinacja ustawień zostanie zapamiętana przez urządzenie i następnym razem wciśniemy tylko jeden guzik i gotowe.


Zdecyduj sam

Kuchenki mikrofalowe pod zabudowę oprócz eleganckiej i nienagannej prezencji posiadają również liczne, przydatne funkcje. Wiele osób krytykuje sprzęty do zabudowy ze względu na konieczność demontażu w przypadku usterek, jednak przy prawidłowym użytkowaniu taki sprzęt powinien działać bezproblemowo. Liczne innowacyjne rozwiązania ułatwiają pracę z urządzeniem i całkowicie dopasowują je do potrzeb konsumenta.

Zobacz również

Jak wybrać najlepszy model czajnika elektrycznego?

Jak wybrać najlepszy model czajnika...

Określ swoje potrzeby i wymagania względem urządzenia Pierwszą rzeczą, jaką powinniśmy...

Jak skutecznie zabezpieczyć kuchnię przed dziećmi?

Jak skutecznie zabezpieczyć kuchnię przed...

Uwaga na oparzenie Bardzo często przygotowanie posiłków wiąże się z wysokimi temperaturami...
Komentarze
Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Twój komentarz
Ocena