Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Porady Czarne AGD w kuchni – czy to dobry pomysł?

Porady


Czarne AGD w kuchni – czy to dobry pomysł?

Czerń to elegancka klasyka. Nadaje wnętrzu nowoczesności i ogromnego szyku. Coraz więcej osób decyduje się na czerń w swoich mieszkaniach. Wykorzystywana jest na ścianach, w postaci mebli (najczęściej w wysokim połysku) a także w formie sprzętu gospodarstwa domowego. Dla niektórych może być zaskoczeniem, że już niemalże wszystkie sprzęty AGD występują w wersji 'in black'. To już nie tylko ekspres do kawy czy kuchenka mikrofalowa, w czerni możemy także spotkać piekarniki, kuchenki, lodówki, a nawet pralki. Dziś przypatrzymy się, czy czarny sprzęt w kuchni na co dzień się sprawdza. Przedstawimy wszystkie za i przeciw dla tego pomysł. Jesteście gotowi? Zaczynamy!

Na zdjęciu: Studio AK

Czarny sprzęt AGD w Twojej kuchni

Czerń większości z nas kojarzy się przede wszystkim z ogromną elegancją. Potrafi ona całkowicie zmienić pomieszczenie, dlatego coraz więcej osób, wykorzystuje czerń w swoich domach. To właśnie na kuchnię 'in black' możemy spotkać najczęściej. Czerń pięknie prezentuje się w dużych, przestronnych wnętrzach – dlatego jeżeli jesteśmy właścicielami właśnie takiej kuchni, to warto zastanowić się nad czarną aranżacją tego pomieszczenia. Możemy wybrać czarne ściany, czarną zabudowę czy całą kuchnię w tym kolorze. Jedyne o czym musimy pamiętać to odpowiednie oświetlenietakiej kuchni. Jeżeli nasza kuchnia jest nieco mniejsza, ale marzymy o czarnych akcentach, to najlepiej zdecydować się na czarne sprzęty gospodarstwa domowego. Będą prezentować się pięknie w połączeniu z nowoczesnymi meblami, a kuchni dodadzą elegancji. Pomimo czarnego koloru nie przytłoczą one całego (nawet naprawdę małego) pomieszczenia. Jakie są zalety i wady czarnych urządzeń w kuchni?

 

Sprzęty AGD w czerni – zalety rozwiązania

Czarny sprzęt AGD w kuchni to przede wszystkim ogromna elegancja. Czerń jako motyw przewodni w kuchni zawsze prezentuje się fenomenalnie. Nadaje ona pomieszczeniu oryginalny, elegancki i niepowtarzalny charakter. Bez względu na to, w jakim stylu mamy urządzoną kuchnię – czy bardziej nowocześnie, czy swojsko– czarne elementy w postaci urządzeń AGD zawsze będzie prezentował się dobrze. AGD w czerni wyróżniają się oryginalnym i wciąż rzadko spotykanym designem. Wciąż królują srebrne oraz białe urządzenia, dlatego taki nietypowy wybór z pewnością zachwyci wszystkich naszych gości. Nadamy w ten sposób oryginalności naszej kuchni.

 

Sprzęty AGD w czerni – wady rozwiązania

Czerń jest bardzo elegancka, jednak jest również bardziej wymagająca, jeżeli chodzi o utrzymanie jej w czystości. Na czarnych powierzchniach szybko widać ślady palców czy kurz. Zbyt duża ilość czarnych dodatków może zmniejszyć nasze kuchenne pomieszczenie. Należy szczególnie uważać w przypadku małych kuchni – warto zadbać o jasną zabudowę.

Komentarze


5.00/5 2 2
5
Kama

Ja mam czarne AGD i biale meble z frontami na wysoki połysk - całosc wyglada swietnie :)


5
Paulina

Ja mam w kuchni ciemne meble, dlatego zdecydowałam się na czarne sprzęty, bo białe na pewno by nie pasowały. Moja znajoma ma białe i też prezentują się całkiem nieźle.

Zobacz również


Jak wybrać cichy okap kuchenny?


Okap kuchenny jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdej kuchni....

Przydatne funkcje piekarnika


Piekarnik to jedno z podstawowych urządzeń z zakresu domowego AGD. To już praktycznie...

Styl bohema w kuchni


Artystyczna cyganeria popularnego w Europie Paryża zrodziła w dziewiętnastym wieku...

Ustawienia prywatności Polityka prywatności