Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Porady Innowacyjny sposób na oszczędność – czyli...

Porady


Innowacyjny sposób na oszczędność – czyli piekarnik 2 w 1

Powstaje coraz więcej urządzeń typu dwa w jednym. Takie rozwiązania cieszą się dużą popularnością, ponieważ pozwala zaoszczędzić pieniądze i jednocześnie miejsce w kuchni! Zakupiony sprzęt jest bardziej funkcjonalny i przydatny – posiada on bowiem dodatkowe funkcje! Jest to świetna okazja, z której grzechem byłoby nie skorzystać! Przykładem takiego nowoczesnego urządzenia jest piekarnik dwa w jednym – z funkcją mikrofali.

Na zdjęciu: Studio Jaro

Nowoczesne podejście do potrzeb

Piekarnik dwa w jednym z funkcją mikrofali to nowoczesne podejście zarówno do techniki, jak i gotowania. Urządzenie to łączy w sobie zwykły, tradycyjny piekarnik oraz kuchenkę mikrofalową. To połączenie jest bardzo funkcjonalne – oba urządzenia mogą działać jednocześnie lub niezależnie od siebie. Co jest główną zaletą tego urządzenia? Jeżeli podczas pieczenia włączymy funkcję mikrofali, to potrawa będzie gotowa znacznie szybciej!


Wielofunkcyjne super-urządzenie

Innowacyjny piekarnik 2 w 1 z pewnością należy do urządzeń wielofunkcyjnych, które jednocześnie zajmuje mało miejsca. Możemy używać go to pieczenia tradycyjnych potraw i ciast, jak również wykorzystać do podgrzania czegoś na ciepło. Piekarnik 2 w 1 pozwala zaoszczędzić trzy rzeczy: czas, miejsce i pieniądze. Chcąc kupić osobno piekarnik i kuchenkę mikrofalową potrzebowałbyś drugie tyle miejsca. Tymczasem, wybierając rozwiązanie dwa w jednym – zyskujesz miejsce i dodatkowe funkcje! Opcja 2 w 1 jest również tańsza – ogólnie rzecz biorąc piekarniki z mikrofalą są niewiele droższe od standardowej wersji bez kuchenki.


Na co zwrócić uwagę?

Jedyne, na co należy zwrócić uwagę to pojemność i rozmiar urządzenia. Ten parametr powinniśmy dopasować pod porcje, które zamierzamy przygotowywać w urządzeniu. Jeżeli są one dość spore, to warto zainwestować w piekarnik o większych rozmiarach. Właściciele małych kuchni również mogą być spokojni – specjalnie dla nich, producenci piekarników stworzyli również wersje kompaktowe, które są idealne do małych kuchni. Mniejsze modele są tanie w użytkowaniu i bardzo ekologiczne. Dodatkowo szybko się nagrzewają i zużywają mniej prądu.


2 w 1 lepszy niż model tradycyjny

Chcąc kupić piekarnik warto zastanowić się nad opcją dwa w jednym. Zapłacimy troszkę więcej, jednak będziemy mieli tak naprawdę dwa urządzenia w jednym. Taki wybór pozwala również zaoszczędzić sporo miejsca, którego zawsze w kuchni brakuje. Dodatkowo, piekarnik z funkcją mikrofali szybciej przygotuje potrawy, dzięki czemu zaoszczędzimy również sporo czasu! Piekarnik 2 w 1 należy do inwestycji, które się zwracają, dlatego warto zastanowić się nad jego zakupem.

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Ekologiczny piekarnik – innowacja XXI wieku


Troszcząc się o otaczające nas środowisko, powinniśmy dołożyć wszelkich starań,...

Najpopularniejsze wyposażenie i funkcje piekarników


Producenci sprzętów AGD a szczególnie piekarników prześcigają się wyposażając...

Funkcjonalności piekarników do zabudowy – wybierz to co...


Urządzając kuchnię musimy wybrać kilka niezbędnych sprzętów gospodarstwa...