Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Porady Najwygodniejsza lodówka dostępna na rynku –...

Porady


Najwygodniejsza lodówka dostępna na rynku – lodówka side by side poznaj ją bliżej

Na rynku dostępnych jest mnóstwo różnych modeli chłodziarek. Wybór jest tak duży, że potrafi przyprawić o zawrót głowy. Małe, duże, średnie, o dodatkowych funkcjach, z dozownikiem do wody, z wyświetlaczem, z systemem no Frost... naprawdę można się w tym wszystkim pogubić. Dziś przedstawimy Wam najwygodniejszy model lodówki, który będzie wręcz idealnym rozwiązaniem do dużych kuchni. Mowa oczywiście o lodówkach side by side – zapraszamy do dalszej części artykułu.

Na zdjęciu: Studio Meble Vente

Co to jest lodówka side by side?
Lodówka side by side zrewolucjonizowała rynek lodówek. Jest to dwudrzwiowa chłodziarka, która po jednej stronie ma zamrażarkę a po drugiej chłodziarkę. Możemy wybrać czy chcemy aby obie części były tej samej szerokości, czy jednak wolimy część chłodzącą o większej pojemności. Na rynku dostępne są różne modele – więc z pewnością, znajdzie się taki, który spełni Twoje oczekiwania. Liczne modele posiadają również dodatkowe funkcje, które zwiększają komfort korzystania z urządzenia.

 

W czym lodówka side by side jest lepsza od tradycyjnej chłodziarki?
Lodówka side by side wyróżnia się spośród zwykłych modeli przede wszystkim dużą przejrzystością. Otwierasz ją jak szafę - wszystko jest dobrze widoczne i ma swoje miejsce. Są bardziej pojemne, dlatego idealnie sprawdzą się w licznych rodzinach, gdzie zakupy i zapasy żywności są zazwyczaj większe. Lodówka side by side zmieści aż 500 a nawet 600 l. Dzięki posiadaniu dwóch drzwi jest bardzo wygodna podczas użytkowania, a dodatkowe półki w drzwiach przydadzą się do przechowywania wina, soków czy mleka. Lodówka side by side wyróżnia się oryginalnym i nowoczesnym designem. Bardzo dobrze się prezentuje i może być idealnym dopełnieniem pomieszczenia kuchennego. Lodówki side by side wyposażone są w liczne dodatkowe funkcje, które jeszcze bardziej zwiększają atrakcyjność i funkcjonalność urządzenia. Przykładem może być dyspenser wody lub kostkarka do lodu – możemy przebierać w modelach i wybrać te, które będą posiadały funkcje, które nas interesują.

 

Lodówka wolna od wad?
Mogłoby się wydawać, że lodówka side by side to sprzęt idealny. Jest przecież duża – pomieści więcej. Dwoje drzwi sprawia, że jest bardzo wygodna, jednak co dla jednego może być zaletą, dla innych może być wadą, ale zacznijmy od początku. Przede wszystkim lodówka side by side jest o wiele droższa, niż klasyczna chłodziarka, dlatego z pewnością nie jest to sprzęt dla wszystkich. Większa lodówka, to więcej miejsca, którego potrzebujemy dlatego przeznaczona jest do większych kuchni. Większe rozmiary równoznaczne są z większym poborem energii elektrycznej, dlatego musimy liczyć się z wyższymi rachunkami.

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Otwarcie nowego salonu Starimex Max Kuchnie


Studio Starimex należące do Sieci Max Kuchnie działa na rynku meblarskim od wielu lat,...

Jak wybrać dobry chlebak?


Wydawać by się mogło, że nie ma nic trudnego w wyborze i zakupie chlebaka, jednego z...

Specyfika piekarników parowych


Moda na zdrowy styl życia nie przemija, a zainteresowanie gotowaniem wciąż rośnie. Jak...