Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / Porady / Kuchnia lenia – czyli wszystko na pilota

Porady

Kuchnia lenia – czyli wszystko na pilota

Ulubione0

Świat cały czas idzie do przodu, a najbardziej widać to po rozwoju branży technologicznej. Wszędzie otacza nas nowoczesność i innowacyjne funkcje, które kiedyś nawet nam się nie śniły. Kuchnie przypominają te z katalogów, a obecne sprzęty AGD już tylko w małym stopniu przypominają modele sprzed lat. Duża funkcjonalność dzisiejszych kuchni wiąże się z dużym komfortem. Czy można jeszcze bardziej ułatwić sobie życie? Tak! Wystarczy zrobić sobie zdalnie sterowaną kuchnię...

Technologia, technologia
Postęp technologiczny ułatwia nam życie. Praca w kuchni i przygotowywanie posiłków dziś już nie jest tak męczące jak kiedyś. Dziś, praktycznie wszystko robią za nas maszyny – zmywarka myje, robot ubija ciasto, piekarnik piecze i nawet sam się wyłączy... Nasze kuchnie dziś są perfekcyjne w każdym calu – meble robione na wymiar – idealnie się prezentują. Pomieszczenia kuchenne otwarte na salon – takie rozwiązanie pozwala na powiększenie przestrzeni. Wszystkie urządzenia i sprzęty AGD są sprytnie schowane pod zabudową - dzięki czemu kuchenna aranżacja nie jest 'zaburzona'. Ten nowoczesny minimalizm cieszy się coraz większym uznaniem i powodzeniem w polskich domach. Jest to nie tylko ładne i efektywne, ale także wygodne rozwiązanie.

Ciekawe aplikacje
Powiedzmy sobie szczerze – dostępne na rynku modele sprzętów AGD do zabudowy występują w różnych wersjach. Jedną z nich są urządzenia high tech, czyli sprzęty wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne. Nowoczesne konstrukcje, innowacyjne mechanizmy, które zapewniają wysoki komfort korzystania z tych urządzeń. Niektóre z tych urządzeń są sprzęty zdalnie sterowane – za pomocą pilota. Możemy spotkać także aplikacje, którymi możemy sterować. Koniec z bieganiem po całym domu aby wyłączyć piekarnik – dziś wystarczy skierować pilot (lub telefon) w stronę urządzenia, wcisnąć guzik i gotowe. Dodatkowo, aplikacja naszego smartfona zadba o to, abyśmy nie byli głodni! Jak? Może ona na bieżąco informować nas o tym, czego brakuje w naszej lodówce. To nie koniec innowacyjnych rozwiązań! Kiedyś wyśmiewano nowe funkcje urządzeń i złośliwie dogadywano 'szkoda, że jeszcze po sobie nie zmywa'. Otóż, piekarnik z funkcją pirolizy wyczyści się sam! I co, zdziwieni?

Jeden przycisk i gotowe
W kuchni oprócz innowacyjnego sprzętu AGD możemy spotkać również oryginalne oświetlenie, które także może być zdalnie sterowane. Odpowiednio dopasowane lampy wpływają na końcowy efekt kuchennego wnętrza. Warto 'zabawą światłem' nadać przytulny a zarazem ekskluzywny klimat. Bez względu na ilość i różnorodność lampek w naszej kuchni wszystko można sterować jednym pilotem.

Wygodne rozwiązanie
To, w jakim tempie świat idzie do przodu potrafi przerazić, jednak przyznajcie sami – czyż nie jest nam tak 'wygodnie'? Możemy wyjść z domu i poprzez aplikację wyłączyć gotujący się rosół. Możemy zgasić światło leżąc na kanapie. Innowacyjne rozwiązania ułatwiają życie, miejmy tylko nadzieje, że kiedyś nie pójdzie to o krok za daleko.

Zobacz również

Czy warto inwestować w Kosze Cargo?

Czy warto inwestować w Kosze Cargo?

Co to są kosze cargo? Najprościej mówiąc, kosze cargo są wysuwanymi koszami na szynach. Brzmi...

Garnek w kuchni to podstawa!

Garnek w kuchni to podstawa!

Trudna decyzja Na szczęście do przeszłości odeszły czasy, kiedy w kuchniach królowały...
Komentarze (1)
1
Gość
Lech
2016-12-30 14:03:49

Chyba mam coś z lenia, ponieważ nie wyobrażam sobie życia bez mojego AGD w kuchni. Rzeczywiście technologia nas rozpieszcza do granic absurdu, ale dobrze mi z tym :) Pozdrawiam!

Twój komentarz
Ocena