Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Porady Mini zmywarka maksimum możliwości

Porady


Mini zmywarka maksimum możliwości

Zmywarka należy już do podstawowych sprzętów, jakie możemy spotkać w naszych kuchniach. Dziś już mało kto wszystko myje ręcznie. Liczne badania i obserwacje dowiodły również, że mycie w zmywarce jest również bardziej oszczędne, dlatego coraz więcej osób decyduje się na kupno zmywarki. Wybór tego typu urządzeń jest ogromny – od rozmiarów, na dodatkowych funkcjach kończąc. Producenci wciąż wymyślają nowsze rozwiązania, chcąc dopasować się do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego właśnie powstała zmywarka w wersji mini – czyli taka, która zmieści się do nawet bardzo małej kuchni. Dziś pod lupę bierzemy zmywarkę kompaktową.

Mała, ale 'jara'
Możliwe, że wielu z Was nie wiedziało, że na rynku dostępna jest zmywarka kompaktowa. Zmywarka w wersji mini to alternatywa dla urządzeń tego typu o standardowych rozmiarach. Jest mniejsza, a jej rozmiary w każdym wymiarze mają maksymalnie 55 centymetrów. Małe rozmiary sprawiają, że ta zmywarka wymaga naprawdę mało miejsca. Kompaktowa zmywarka to świetna opcja dla osób, które są właścicielami małych, ciasnych kuchni, gdzie standardowa zmywarka po prostu się nie zmieści. Zmywarka w wersji mini sprawdzi się świetnie także u osób które same mieszkają i gotują sporadycznie.

 

Wolnostojąca lub pod zabudowę
Zmywarka w wersji mini, tak jak i inne urządzenia produkowana jest w formie wolnostojącej oraz przeznaczonej pod zabudowę. Jeżeli wybierzemy opcję zabudowaną to warto przemyśleć, w którym miejscu chcemy ją umieścić – pamiętajmy, aby korzystanie z niej było wygodne. Wyjmowanie i wkładanie naczyń powinno być komfortowe. Małe rozmiary dają tak naprawdę szerokie pole manewru – jest malutka i zmieści się dosłownie wszędzie!

 

Mała, ale daje rade
Wiele osób sądzi, że jeżeli zmywarka jest mniejsza to z pewnością została pozbawiona licznych przydatnych funkcji. Tak naprawdę kompaktowa zmywarka posiada 'takie samo wnętrze' jak standardowe modele. Na rynku dostępne są również kompaktowe zmywarki z wysoką klasą energetyczną. Liczne modele posiadają liczne dodatkowe funkcje, które są bardzo przydatne. Posiadają także udogodnienia, które nadal są rzadko spotykane w większych wersjach. Koniecznie trzeba wspomnieć, że mniejsze urządzenie równoznaczne jest z mniejszym poborem energii, czyli z mniejszymi rachunkami.

 

Dobry rozmiar, dobra jakość
Dzisiaj rzadkością jest kuchnia bez zmywarki. Nikt po ciężkim dniu w pracy nie ma czasu i ochoty stać przed stertą brudnych naczyń po obiedzie. Elektryczny pomocnik w postaci zmywarki to ogromna wygoda i oszczędność czasu. Nie każdy ma dużą kuchnię w której bez problemu zmieści się standardowa zmywarka, dlatego z pomocą spieszą zmywarki w wersji mini. Niczym nie ustępują swoim większym kolegom a dodatkowo zmieszczą się w nawet bardzo małej kuchni.

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Dodatkowe funkcje piekarników


Po co stać przy piekarniku, co parę minut zaglądając na jakim etapie jest proces...

Czy drewniany blat nadaje się do kuchni? Rozwiewamy...


Nie da się ukryć, że bardzo ważnym elementem każdej kuchni jest blat roboczy. To...

Bajery w innowacyjnych lodówkach


Nowoczesny sprzęt AGD ma za zadanie nie tylko należycie pełnić swoje funkcje, ale...