Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Porady Zmywarka w wersji mini – czyli zmywarka...

Porady


Zmywarka w wersji mini – czyli zmywarka kompaktowa

Producenci sprzętu AGD chyba nigdy nie przestaną nas zaskakiwać. Wypuszczają coraz to nowe urządzenia, z dodatkowymi funkcjami, mniejsze, większe... Dopasowują swoje sprzęty do naszych potrzeb – dbają o odpowiedni design, rozmiar, wzór i wariant kolorystyczny... Wszystko po to, aby konsument był zadowolony! Niemalże wszystkie urządzenia produkowane są w różnych wariantach kolorystycznych, zdobione w oryginalne wykończenia – tak, aby pasować do naszych potrzeb i wystroju naszej kuchni! Nie każdy może pozwolić sobie na dużą kuchnię – dlatego producenci śpieszą nam z pomocą! Dziś, przedstawiamy Wam zmywarkę kompaktową! Dowiedzmy się co to takiego.

55 centymetrów wystarczy!

Być może niektórzy z Was nie wiedzieli, że jest coś takiego jak zmywarka w wersji 'mini'. Zmywarka kompaktowa jest to mniejsza wersja standardowej zmywarki. Jej rozmiary w żadnym wymiarze nie przekraczają 55cm – także potrzebuje naprawdę mało miejsca. Jest idealna dla osób, które posiadają malutką kuchnię a mycie ręczne jest ich zmorą. Świetnie sprawdzi się również dla osób, które mieszkają same i niezbyt często gotują.


Do wyboru do koloru!

Kompaktowa zmywarka, podobnie jak standardowe modele produkowana jest w dwóch wariantach – jako urządzenie wolnostojące i pod zabudowę. Decydując się na opcję pod zabudowę, warto przemyśleć, czy miejsce w którym chcemy umieścić zmywarkę będzie wygodne w użytkowaniu. Wkładanie i wyjmowanie naczyń z urządzenia musi być łatwe i komfortowe – dlatego lepiej wcześniej zastanowić się na jej umiejscowieniem. Jej małe rozmiary sprawiają, że zmieści się dosłownie wszędzie i tylko od Ciebie zależy, gdzie ją postawisz!


Małe, nie znaczy gorsze!

Jeżeli obawiasz się, że mniejszy model zostanie pozbawiony przydatnych funkcji to jesteś w błędzie! Kompaktowa zmywarka w niczym nie ustępuje standardowym modelom. Bez problemu znajdziesz mini zmywarkę z ekonomiczną klasą energetyczną. Na rynku dostępne są zmywarki zaopatrzone w wiele przydatnych funkcji – tak jak zwykłe modele, mniejsze urządzenia posiadają specyficzne programy i ustawienia. Kompaktowa zmywarka posiada również udogodnienia, które nadal są rzadkością w tradycyjnych modelach. Przykładem może być tutaj funkcja intensywnego suszenia czy system ochrony naczyń porcelanowych i szklanych. Dzięki temu, że urządzenie jest mniejsze, to automatycznie wiąże się to z mniejszym zużyciem prądu i wody.


Idealnie mała

Zmywarka w domu to dzisiaj chleb powszedni. Mało kto lubi ręcznie myć naczynia, dlatego często korzystamy z elektronicznych pomocników. Standardowe urządzenie potrzebuje dość sporo miejsca, dlatego właściciele małych kuchni często z nich rezygnowali. Z pomocą przyszli producenci sprzętów AGD, którzy stworzyli zmywarkę kompaktową. Ta mini zmywarka w niczym nie odbiega od standardowej wersji – wręcz przeciwnie! Posiada nawet funkcje, które są rzadko spotykane w większych modelach. Zajmuje mało miejsca a z pewnością nam pomoże.

 

https://www.maxkuchnie.pl/studia-mebli/vente-meble-zamosc/

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/kompaktowa-zmywarka-dlaczego-warto-ja-miec-2209.html

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/kuchnia-w-wersji-kompakt-idealna-dla-singla-1537.html

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/zmywarka-kompaktowa-czy-warto-ja-miec-2235.html

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/zmywarka-mniejsza-niz-zwykle-czyli-zmywarka-kompaktowa-1969.html

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/meble-kompaktowe-czyli-sprytne-rozwiazania-do-malych-kuchni-3020.html

 

Komentarze


3.00/5 1 1
3
manciej

55 cm to wcale nie mało, wolałbym coś jeszcze mniejszego.

Zobacz również


Zmywarka mniejsza niż zwykle, czyli zmywarka kompaktowa


Producenci sprzętów AGD wciąż pracują nad nowymi pomysłami – świat...

Przydatne w kuchni sprzęty AGD


Dobrze dobrany sprzęt AGD znacznie usprawnia wykonywanie kuchennych prac, czyli tak...

Kuchnia dla niepełnosprawnych


Kuchnia to najważniejsze miejsce w domu, powinna być więc funkcjonalna i wygodna. Jest...