Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Porady Zmywarka w wersji mini – czyli zmywarka...

Porady


Zmywarka w wersji mini – czyli zmywarka kompaktowa

Producenci sprzętu AGD chyba nigdy nie przestaną nas zaskakiwać. Wypuszczają coraz to nowe urządzenia, z dodatkowymi funkcjami, mniejsze, większe... Dopasowują swoje sprzęty do naszych potrzeb – dbają o odpowiedni design, rozmiar, wzór i wariant kolorystyczny... Wszystko po to, aby konsument był zadowolony! Niemalże wszystkie urządzenia produkowane są w różnych wariantach kolorystycznych, zdobione w oryginalne wykończenia – tak, aby pasować do naszych potrzeb i wystroju naszej kuchni! Nie każdy może pozwolić sobie na dużą kuchnię – dlatego producenci śpieszą nam z pomocą! Dziś, przedstawiamy Wam zmywarkę kompaktową! Dowiedzmy się co to takiego.

55 centymetrów wystarczy!

Być może niektórzy z Was nie wiedzieli, że jest coś takiego jak zmywarka w wersji 'mini'. Zmywarka kompaktowa jest to mniejsza wersja standardowej zmywarki. Jej rozmiary w żadnym wymiarze nie przekraczają 55cm – także potrzebuje naprawdę mało miejsca. Jest idealna dla osób, które posiadają malutką kuchnię a mycie ręczne jest ich zmorą. Świetnie sprawdzi się również dla osób, które mieszkają same i niezbyt często gotują.


Do wyboru do koloru!

Kompaktowa zmywarka, podobnie jak standardowe modele produkowana jest w dwóch wariantach – jako urządzenie wolnostojące i pod zabudowę. Decydując się na opcję pod zabudowę, warto przemyśleć, czy miejsce w którym chcemy umieścić zmywarkę będzie wygodne w użytkowaniu. Wkładanie i wyjmowanie naczyń z urządzenia musi być łatwe i komfortowe – dlatego lepiej wcześniej zastanowić się na jej umiejscowieniem. Jej małe rozmiary sprawiają, że zmieści się dosłownie wszędzie i tylko od Ciebie zależy, gdzie ją postawisz!


Małe, nie znaczy gorsze!

Jeżeli obawiasz się, że mniejszy model zostanie pozbawiony przydatnych funkcji to jesteś w błędzie! Kompaktowa zmywarka w niczym nie ustępuje standardowym modelom. Bez problemu znajdziesz mini zmywarkę z ekonomiczną klasą energetyczną. Na rynku dostępne są zmywarki zaopatrzone w wiele przydatnych funkcji – tak jak zwykłe modele, mniejsze urządzenia posiadają specyficzne programy i ustawienia. Kompaktowa zmywarka posiada również udogodnienia, które nadal są rzadkością w tradycyjnych modelach. Przykładem może być tutaj funkcja intensywnego suszenia czy system ochrony naczyń porcelanowych i szklanych. Dzięki temu, że urządzenie jest mniejsze, to automatycznie wiąże się to z mniejszym zużyciem prądu i wody.


Idealnie mała

Zmywarka w domu to dzisiaj chleb powszedni. Mało kto lubi ręcznie myć naczynia, dlatego często korzystamy z elektronicznych pomocników. Standardowe urządzenie potrzebuje dość sporo miejsca, dlatego właściciele małych kuchni często z nich rezygnowali. Z pomocą przyszli producenci sprzętów AGD, którzy stworzyli zmywarkę kompaktową. Ta mini zmywarka w niczym nie odbiega od standardowej wersji – wręcz przeciwnie! Posiada nawet funkcje, które są rzadko spotykane w większych modelach. Zajmuje mało miejsca a z pewnością nam pomoże.

 

https://www.maxkuchnie.pl/studia-mebli/vente-meble-zamosc/

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/kompaktowa-zmywarka-dlaczego-warto-ja-miec-2209.html

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/kuchnia-w-wersji-kompakt-idealna-dla-singla-1537.html

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/zmywarka-kompaktowa-czy-warto-ja-miec-2235.html

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/zmywarka-mniejsza-niz-zwykle-czyli-zmywarka-kompaktowa-1969.html

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/meble-kompaktowe-czyli-sprytne-rozwiazania-do-malych-kuchni-3020.html

 

Komentarze


3.00/5 1 1
3
manciej

55 cm to wcale nie mało, wolałbym coś jeszcze mniejszego.

Zobacz również


Zapchany płaszcz wodny w zmywarce – objawy


Zmywarka jest urządzeniem ułatwiającym nam wykonywanie codziennych obowiązków...

Nowoczesne programy w zmywarkach


Ręczne zmywanie naczyń staje się rzadkością, bowiem konsumenci zaczynają coraz...

Gdzie najlepiej umieścić zmywarkę?


Bez względu na to, czy decydujesz się na zmywarkę wolnostojącą czy do zabudowy, jej...

Ustawienia prywatności Polityka prywatności