Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Porady Zmywarka kompaktowa – czy warto ją mieć?

Porady


Zmywarka kompaktowa – czy warto ją mieć?

Okazuje się, że zmywarkę w swojej kuchni ma już prawie każdy. Czasy, kiedy to kobiety walczyły ze stertą naczyń po obiedzie bezpowrotnie minęły. Niestety – nie każdy ma to szczęście i jest właścicielem dużej, przestronnej kuchni. Większość z nas ma małą, dość ciasną kuchnię. Jak w niej zmieścić jeszcze zmywarkę? Na szczęście producenci stworzyli zmywarkę kompaktową czyli zmywarkę w wersji mini. To, że nasza kuchnia nie jest zbyt duża, nie oznacza wcale, że musimy rezygnować z urządzeń AGD! Z pomocą spieszą producenci i ich pomysły, którzy tworzą urządzenia 2 w 1 oraz sprzęty kompaktowe. Nie lubisz zmywać, a masz małą kuchnię, do której zmywarka w standardowych rozmiarach nie wejdzie? Wybierz zmywarkę w wersji mini – została ona stworzona właśnie z myślą o tobie!

Zmywarka kompaktowa, czyli jaka?

 

Zmywarka w wersji mini, to nic innego jak tradycyjna zmywarka w mniejszym wydaniu. Jest to urządzenie o rozmiarach 55x55x55 cm. Niewielkie wymiary sprzętu sprawiają, że zmieści się ono naprawdę wszędzie i potrzebuje niewiele miejsca. Zmywarka kompaktowa to idealne rozwiązanie do małych, ciasnych pomieszczeń kuchennych.

 

Czy mniejsza zmywarka ma mniej funkcji?

 

Wiele osób twierdzi, że skoro urządzenie jest mniejsze od tradycyjnego modelu, to na pewno jest gorsze – ma mniej dodatkowych funkcji itp. Nic bardziej mylnego! W przypadku zmywarek wersja kompaktowa jest tak samo wyposażona, co model o standardowych wymiarach. Tak jak w przypadku większych zmywarek, znajdziemy wersje z wysoką klasą energetyczną. Kompaktowe zmywarki posiadają takie same funkcje oraz programy, co normalne modele. Ponadto trzeba również zaznaczyć, że mniejsze modele mają nawet przewagę nad większymi – na przykład jeśli porównamy zużycie wody i energii.

 

Asortyment i dostępność mniejszych zmywarek

 

Producenci chcąc wyjść naprzeciw naszym oczekiwaniom, oferują nam coraz więcej modeli zmywarek kompaktowych. Okazuje się, że podobnie jak w przypadku dużych zmywarek – mamy do wyboru modele wolnostojące oraz te, przeznaczone pod zabudowę. Warto zastanowić się, które rozwiązanie lepiej sprawdzi się w naszej kuchni.

 

Zmywarki w wersji mini są coraz bardziej popularne. Można je spotkać w małych kuchniach, kawalerkach, a nawet w biurach. Nie zawsze większe modele sprawdzą się lepiej – trzeba mieć na uwadze ilość dostępnego miejsca. Pamiętajcie – nie zawsze mniejsze, oznacza gorsze!

 

https://www.maxkuchnie.pl/studia-mebli/vente-meble-zamosc/

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/kompaktowa-zmywarka-dlaczego-warto-ja-miec-2209.html

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/kuchnia-w-wersji-kompakt-idealna-dla-singla-1537.html

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/zmywarka-mniejsza-niz-zwykle-czyli-zmywarka-kompaktowa-1969.html

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/zmywarka-w-wersji-mini-czyli-zmywarka-kompaktowa-1600.html

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/meble-kompaktowe-czyli-sprytne-rozwiazania-do-malych-kuchni-3020.html

 

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Kuchnia w stylu wiejskim


Oryginalne i przytulne aranżacje pomieszczeń w stylu wiejskim, inaczej ludowym czy...

Jak kupić dobrą frytkownicę?


Dawniej frytkownicę można było spotkać niemalże w każdym domu. Dziś, urządzenie to...

Czy drewniany blat w kuchni to dobry pomysł?


Blaty kuchenne odgrywają istotną rolę w każdej kuchni. To na nich wykonujemy wszelkie...

Ustawienia prywatności Polityka prywatności