Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Porady Zmywarka mniejsza niż zwykle, czyli zmywarka...

Porady


Zmywarka mniejsza niż zwykle, czyli zmywarka kompaktowa

Producenci sprzętów AGD wciąż pracują nad nowymi pomysłami – świat idzie do przodu i ludzie mają coraz większe wymagania związane z takimi urządzeniami. Dlatego też, producenci są w pewnym sensie zmuszeni do wymyślania nowych rozwiązań i tworzenia urządzeń, które są jeszcze bardziej funkcjonalne. Tak naprawdę dopasowują oni urządzenia do naszych potrzeb oraz oczekiwań. Dbają o to, aby urządzenia miały odpowiedni rozmiar i wyróżniały się oryginalnym designem. Zazwyczaj ten sam model występuje w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu możemy łatwo dopasować sprzęt do naszego kuchennego wnętrza.

Zmywarka w wersji mini to tylko 55 centymetrów!
Zazwyczaj każdy sprzęt występuje w standardowych rozmiarach oraz w wersji mini. Podobnie jest w przypadku zmywarki. Zmywarka kompaktowa to tak naprawdę mniejsza wersja zwykłej, tradycyjnej zmywarki. Jej wymiary są dość nietypowe – nie przekraczają one 55 centymetrów. Dla takiej zmywarki naprawdę potrzeba bardzo mało miejsca. Jest to idealny sprzęt dla osób, które posiadają małą kuchnię. Jest to również świetna opcja dla singli, którzy gotują dość sporadycznie.

 

Zmywarka dopasowana do twoich potrzeb
Podobnie jak jej 'więksi bracia', zmywarka kompaktowa występuje w dwóch wariantach – jako model wolnostojący i ten, przeznaczony pod zabudowę. Chcąc zabudować zmywarkę, warto najpierw przetestować miejsce w którym chcemy ją umieścić – warto zadbać o to, aby czynność wkładania i wyjmowania naczyń ze zmywarki była wygodna. Male rozmiary sprawiają, że taki sprzęt zmieści się dosłownie wszędzie – wszystko zależy od nas i naszych preferencji.

 

Mała zmywarka, ale daje radę!
Wiele osób obawia się, że zmywarka kompaktowa będzie pozbawiona wielu przydatnych funkcji. Tymczasem okazuje się, że mini zmywarka niczym nie ustępuje swoim standardowym modelom. Dlatego też, bez problemu znajdziemy zmywarkę kompaktową z ekonomiczną klasą energetyczną. Dostępne na rynku modele posiadają mnóstwo przydatnych funkcji – takie, które występują w tradycyjnych zmywarkach. Posiadają one specjalne programy mycia oraz specyficzne ustawienia. Ponadto, w wielu modelach 'mini' zmywarek występują funkcje, które w tradycyjnych modelach wciąż są rzadkością. Przykład? Kompaktowe zmywarki posiadają funkcję intensywnego suszenia oraz system ochrony naczyń szklanych i porcelanowych.

 

Małe urządzenie, same korzyści
Kompaktowa zmywarka jest znacznie mniejsza niż popularne modele zmywarek. Jest mniejsza, czyli zużywa mniej prądu oraz wody – jest wiec także bardzo oszczędna. Ciężko jest zrezygnować z urządzenia, jakim jest zmywarka. Mało kto lubi zmywać ręcznie – dlatego chętnie korzystamy z dobrodziejstw techniki. Standardowa zmywarka wymaga miejsca – ta, zaledwie 55 centymetrów. Mniejsze nie znaczy gorsze – i tak jest właśnie w tym przypadku. Kompaktowa zmywarka w niczym nie odbiega od standardowej wersji – a można nawet powiedzieć, że 'posiada' więcej.

 

https://www.maxkuchnie.pl/studia-mebli/vente-meble-zamosc/

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/kompaktowa-zmywarka-dlaczego-warto-ja-miec-2209.html

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/kuchnia-w-wersji-kompakt-idealna-dla-singla-1537.html

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/zmywarka-kompaktowa-czy-warto-ja-miec-2235.html

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/zmywarka-w-wersji-mini-czyli-zmywarka-kompaktowa-1600.html

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/meble-kompaktowe-czyli-sprytne-rozwiazania-do-malych-kuchni-3020.html

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Dobrze pozmywane! Czyli jak poprawić efektywność...


Zmywarka to bez wątpienia jedno z najbardziej pożądanych przez gospodynie domowe...

Zmywarka – wróg czy sprzymierzeniec?


Kuchnia jest idealnym przykładem, gdzie urządzenia ułatwiają, przyspieszają i...

Jak udrożnić dyszę spryskiwacza w zmywarce?


Zmywarka to urządzenie, o które powinniśmy starannie i systematycznie dbać, aby...