Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / Porady / Sposób na ciekawe wnętrze, czyli kuchnia...

Porady

Sposób na ciekawe wnętrze, czyli kuchnia modułowa

Ulubione1

Wielu z nas lubi zmiany. Wciąż zmieniamy dodatki w naszym mieszkaniu, robimy przemeblowania i ogólnie – cały czas 'kombinujemy'. Takie osoby nie mogą usiedzieć w miejscu, a dane aranżacje stosunkowo szybko im się nudzą. Jak wiadomo każdy remont i zmiana wystroju trochę kosztuje – dlatego takie upodobania – ciągłych zmian, są dość kosztowne. Producenci, chcąc wyjść naprzeciw tym konsumentom stworzyli meble modułowe – czyli meble, które można zmieniać i przestawiać. Dzięki takiej opcji kuchenne meble nigdy nam się nie znudzą! Jeśli więc, przestawianie szafek czy częste przemeblowywanie kuchni sprawia ci frajdę, to koniecznie przeczytaj dalszą część artykułu.

Czym są meble modułowe?
Meble modułowe, nazywane również systemowymi od pewnego czasu przejęły kontrolę nad rynkiem mebli. Dzięki dużej funkcjonalności cieszą się bardzo dużą popularnością. Jakie są meble modułowe? Przede wszystkim minimalistyczne i nowoczesne. Ich największą zaletą jest fakt, że możemy je ustawiać jak chcemy – ogranicza nas tylko własna wyobraźnia. Możemy cały czas zmieniać ustawienie szafek, dzięki czemu kuchnia nigdy nam się nie znudzi. Poszczególne elementy – szafki i szuflady możemy rozdzielać i łączyć. Możemy zmieniać ich ustawienie – mamy tak naprawdę nieograniczoną liczbę układów i kombinacji. W ten sposób możemy dopasować meble do naszych wymagań oraz potrzeb.

 

Nieograniczona moc możliwości mebli modułowych
Korzystając z mebli systemowych mamy tak naprawdę nieograniczoną ilość możliwości urządzenia naszego kuchennego wnętrza. Poszczególne szafki oraz szuflady możemy przestawiać, tworzyć zestawy i różne, dowolne kombinacje. W każdej chwili możemy dokupić kolejne elementy – dodatkowe szafki czy szuflady, które będą dodatkowym miejscem na przechowywanie produktów żywnościowych czy pięknej zastawy. Jeśli stwierdzimy, że jakichś elementów nie potrzebujemy, to w dowolnym momencie możemy się ich pozbyć – bez pozostawienia pustej przestrzeni i poczucia, że czegoś tutaj nam brakuje. Ogromną zaletą mebli systemowych jest ich przestępna cena! Porównując je z tradycyjnymi meblościankami, to takie rozwiązanie naprawdę się opłaca! Spójrz – za stosunkowo niską cenę zyskujemy bardzo funkcjonalne meble z nieograniczoną liczbą możliwości. Co jakiś czas możemy je przekładać i zmieniać – i bez dodatkowych kosztów odświeżać nasze kuchenne pomieszczenie. Nie można nie wspomnieć o tym, że meble modułowe mają jeszcze jedną – ogromną zaletę – a mianowicie są bardzo pojemne. Tak naprawdę, 'wnętrzem' przypominają meblościanki za czasów PRL-u, do których można było zmieścić dosłownie wszystko. Meble systemowe są bardzo pakowne i z pewnością zmieścisz w nich wszystko to, czego potrzebujesz w kuchni.

Zobacz również

Czym jest funkcja Booster i do czego służy?

Czym jest funkcja Booster i do czego służy?

W jakich sprzętach znajdziemy funkcję Booster? Z funkcją Booster najczęściej spotkamy się...

Kuchnia w wersji kompakt – idealna dla singla

Kuchnia w wersji kompakt – idealna dla singla

Mała przestrzeń wymaga dopracowania Niewielkie mieszkanie wymaga więcej uwagi, niż większe...
Komentarze (1)
1
Gość
Daniel
2017-09-27 13:01:59

Od dziś będę wiedział, że meble nowoczesne to meble modułowe. Przymierzamy się z żoną do remontu kuchni właśnie w stylu nowoczesnym - dużo bieli i dużo różnych szafek Może nawet urządzimy ją podobnie jak na tym zdjęciu.

Twój komentarz
Ocena