Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Porady 4 niezastąpione urządzenia w kuchni – nasze...

Porady


4 niezastąpione urządzenia w kuchni – nasze typy

Nie ma co się oszukiwać – istnieje mnóstwo urządzeń w naszym domu, które ułatwiają nam codzienne obowiązki. Z pewnością najwięcej takich przydatnych sprzętów możemy znaleźć w kuchni. Pozwalają nam zaoszczędzić czas, przyspieszając proces przygotowania posiłków, 'odwalają' za nas czarną robotę, a my możemy w tym czasie odpoczywać. Skończyły się czasy, kiedy kobiety musiały ucierać masę do placków, czy długo po skończonym obiedzie zmywać naczynia. Dziś mamy urządzenia, które wszystko zrobią za nas! Dziś przygotowaliśmy dla was artykuł o niezastąpionych sprzętach w kuchni. Przedstawiliśmy nasze cztery typy i jesteśmy ciekawi waszych opinii! Bez jakich urządzeń nie potrafilibyście się obejść?

Na zdjęciu: Studio Mebli AK

1 – ekspres do kawy
Kiedyś ekspresy do kawy znajdowały się jedynie w kawiarniach i restauracjach – dziś, większość z nas ma taki model w swoim domu! Każdy kocha kawę! Ten czarny napój niejednego śpiocha potrafi postawić na nogi. Nie ma nic lepszego, niż zapach świeżo zmielonej kawy o poranku! Dzięki ekspresowi możemy szybko przygotować naszą ulubioną kawę. Nie trzeba nic zalewać, czekać – wystarczy włączyć guzik, wybrać program i gotowe!

 

2 – zmywarka
Ah, chyba nikt nie lubi zmywać – jest to dość żmudne zajęcie, zwłaszcza kiedy nasza rodzina jest bardzo liczna. Według nas zmywarka jest niezastąpionym urządzeniem w każdej kuchni. Pozwala nam ona zaoszczędzić czas i pieniądze – bo przecież mycie mechaniczne jest o wiele tańsze, niż ręczne. Najnowsze modele zmywarek zużywają śladowe ilości wody i prądu, dlatego taka inwestycja naprawdę bardzo się opłaca. Koniec ze stertą naczyń po obiedzie – zmywarka wszystkim się zajmie!

 

3 – kuchenka mikrofalowa
Kuchenka mikrofalowa bardzo często okazuje się zbawienna! Pozwala nam szybko podgrzać wczorajszy obiad, rozmrozić mięso czy nawet upiec mrożoną pizzę. Jest tanim, a niezwykle przydatnym urządzeniem. Nowoczesne mikrofalówki posiadają szereg dodatkowych funkcji, dzięki którym możemy jeszcze więcej! W dzisiejszych czasach wszyscy są zapracowani, dlatego wizja szybkiego podgrzania lub przygotowania potrawy jest naprawdę kusząca! Według nas, kuchenka mikrofalowa należy do najczęściej eksploatowanych urządzeń w każdej kuchni, no – zaraz obok zmywarki i lodówki.

 

4 – mikser
Dzisiejszy wybór mikserów jest naprawdę ogromny. Za pomocą tego urządzenia jesteśmy w stanie ubić masę, zrobić ciasto czy przygotować pyszne zdrowe smoothie. Możemy wyszczególnić modele ręczne – które wymagają naszego zaangażowania, bądź modele które działają bez naszej pomocy. Kiedyś mikser służył tylko do jednego – dziś, dzięki wymiennym końcówkom i dodatkowym funkcjom potrafi zastąpić kilka innych urządzeń.

 

A jakie są Wasze typy?
W kuchni znajduje się cała masa urządzeń, które ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie i wypełnianie domowych obowiązków. Przedstawiliśmy typy, które według nas 'gotowanie' byłoby niemożliwe – albo chociaż – bardzo trudne. Skoro mamy możliwości to powinniśmy korzystać z dobrodziejstw, które daje nam technika.

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Kuchnia plus salon – zgrany duet


Połączenie pomieszczenia roboczego w postaci kuchni z salonem, który stanowi...

Na błysk, czyli jak doczyścić kuchenny okap?


Trochę przewrotnie urządzenie w pewien sposób dbające o czystość w kuchni,...

Odrobina luksusu w kuchni czyli zlewozmywak granitowy


Kuchnia to już nie tylko miejsce służące do przygotowywania posiłków. Kuchnia...

Ustawienia prywatności Polityka prywatności