Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
NOWY KATALOG 2024 PobierzPobierz
Strona główna Porady Kosze Cargo - sposób na organizację kuchni

Porady


Kosze Cargo - sposób na organizację kuchni

Dookoła nas znajduje się mnóstwo sprzętów i rozwiązań, które na co dzień ułatwiają nam życie. Weźmy na przykład kuchnię. Mamy tutaj zmywarkę, która umyje za nas brudne naczynia, piekarnik, który pozwoli upiec pyszne ciasto, kuchenkę mikrofalową, która podgrzeje nam wczorajszy obiad. Technika daje nam mnóstwo możliwości i udogodnień. A skoro mamy taką opcję – to warto z tego wszystkiego korzystać.

Na zdjęciu: Studio Mebli Adad

W kuchni zawsze brakuje miejsca. Nie ważne, czy jest mała, czy duża – miejsca brakuje zawsze. Wszystko za sprawą zbieractwa – wciąż kupujemy nowe garnki, kubki – a nasze meble kuchenne przecież się nie powiększają. Producenci jak zwykle spieszą nam z pomocą – tym razem mają dla nas kosze cargo.

 

Czym są kosze Cargo?

 

Kosze cargo mogą okazać się prawdziwym wybawieniem, jeśli w twojej kuchni brakuje miejsca na przechowywanie naczyń czy produktów żywnościowych. Nie jest to rozwiązanie dedykowane jedynie małym pomieszczeniom – sprawdzą się także w dużych kuchniach.

 

Kosze cargo są to kosze, które wysuwają się na specjalnych szynach. Prosta konstrukcja, nieskomplikowana budowa – a jednak, rozwiązanie to podbija serca konsumentów. Kosze cargo pomagają w przechowywaniu produktów żywnościowych, a także naczyń. Dzięki prostej budowie, mamy cały czas łatwy dostęp do przechowywanych artykułów. Kosz wysuwa się wraz z całą zawartością. Nie musimy już daleko sięgać, by znaleźć to, czego aktualnie szukamy – wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Jest to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie, które cieszy się dużym uznaniem.

 

Kosze cargo eliminują również konieczność schylania się oraz długich poszukiwań danego produktu. Tutaj wszystko jest widoczne i łatwo dostępne. Kosze cargo działają lekko, szybko i sprawnie – korzystanie z nich, to czysta przyjemność. Kosze cargo wyposażone są w specjalne hamulce – a więc nie trzaskają i są bardzo ciche. Są wręcz idealnym rozwiązaniem na zaaranżowanie spiżarni. Wiele osób montuje je również w kuchni – co najważniejsze – tutaj nie ma ograniczeń. Kosze cargo wypełnią każdą – nawet najmniejszą, wąską przestrzeń. Dzięki nim, wykorzystamy każdy centymetr kuchennej powierzchni, a segregacja produktów i ich przechowywanie będzie proste i przyjemne.

 

Wiele możliwości

 

Na rynku znajdziemy różne modele koszy cargo. Dostępne warianty różnią się między sobą kształtem, rozmiarem. Dzięki temu, możemy dostosować je do każdej kuchni. Ich 'lekka' i prosta konstrukcja może zmylić – kosze cargo udźwigną nawet 120 kilogramów, a więc nie musimy martwić się o to, że coś jest za ciężkie.
Najwęższe modele koszy cargo mają piętnaście centymetrów. Pozwalają one zagospodarować mało estetyczne luki pomiędzy szafkami i urządzeniami AGD. Wiele modeli koszy cargo wyposażone jest w dodatkowe pojemniki i haczyki, które dodatkowo ułatwiają nam organizację produktów. Niestety – jest to dość spory wydatek. Cena często uzależniona jest od wielkości kosza, jednak najtańsze modele kosztują od stu złotych w górę.

 

Sprawdź też inne artykuły, w których poruszamy temat koszy cargo:

Komentarze


5.00/5 1 1
5
Asia

Oo super taka szafeczka! Koniecznie muszę ja mieć u siebie. Pozdrawiam.

Zobacz również


Przydatne w kuchni sprzęty AGD


Dobrze dobrany sprzęt AGD znacznie usprawnia wykonywanie kuchennych prac, czyli tak...

Aranżacja kuchni w stylu vintage


Marzysz, aby przenieść się do czasów naszych babć, poczuć klimat tamtych lat,...

Panele podłogowe w kuchni – czy to dobry pomysł?


Panele podłogowe w kuchni nadal są mało popularne. Mimo dostępności szerokiej gamy...