Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Porady Czy warto inwestować w Kosze Cargo?

Porady


Czy warto inwestować w Kosze Cargo?

Dzięki temu, że świat cały czas idzie do przodu, to nasze życie jest o wiele łatwiejsze. Cały czas powstają coraz to nowsze urządzenia i gadżety, które podnoszą nasz komfort życia i wygodę. Liczne sprzęty AGD w kuchni sprawiają, że gotowanie czy pieczenie nagle staje się szybkie, łatwe i przyjemne. Liczne gadżety mają już nie tylko przyozdabiać naszą kuchnię, ale muszą być przede wszystkim funkcjonalne. Wiele takich wynalazków okazuje się być nieoceniona – szczególnie w kuchni. Dzisiaj pod lupę weźmiemy Kosze Cargo, czyli inteligentny sposób przechowywania, który idealnie sprawdzi się w nawet najmniejszej kuchni!

Na zdjęciu: Studio Mebli Kamela

Co to są kosze cargo?

Najprościej mówiąc, kosze cargo są wysuwanymi koszami na szynach. Brzmi bardzo prosto, nawet nieco banalnie, jednak jak wiemy, bardzo często najprostsze rozwiązania okazują się najlepsze – podobnie jest właśnie z koszami cargo.

 

Co dadzą mi kosze cargo?

Kosze cargo przede wszystkim ułatwiają przechowywanie oraz zapewniają łatwiejszy dostęp do produktów. Te innowacyjne kosze wysuwają się całe – z całą swoją zawartością, dlatego nawet produkty umieszczone na 'szarym końcu' będą w zasięgu naszej ręki. Kosze cargo są bardzo praktyczne – sprawdzą się zarówno w małych, jak i większych pomieszczeniach. Koniec ze schylaniem, grzebaniem w szafkach – teraz produkty, naczynia, akcesoria kuchenne będą zawsze łatwo dostępne. Nie trzeba szukać, kombinować, szperać – wszystko jest widoczne i łatwo dostępne. Kosze cargo to przede wszystkim ogromna wygoda – szafki z zamontowanymi koszami otwierają się lekko. Dodatkowo, posiadają specjalne hamulce, które zapobiegają trzaskaniu. Sprawdzą się zarówno w kuchni, jak i w domowej spiżarni. Koniec z problematycznymi wąskimi przestrzeniami między szafkami – kosze cargo z przyjemnością je zapełnią! Kosze cargo pomogą nam maksymalnie wykorzystać kuchenną przestrzeń! Wpłyną korzystnie na komfort przechowywania produktów, przyczynią się do utrzymania większego porządku oraz ułatwią segregację produktów i akcesoriów kuchennych.

 

Jakie kosze cargo powinienem wybrać?

Oczywiście na rynku, dostępne są różne rodzaje koszy cargo. Poszczególne modele różnią się między sobą kształtem i rozmiarem, dlatego spokojnie można znaleźć model, który będzie idealnie pasował do każdej kuchni. Kosze cargo są bardzo bezpieczne – udźwigną one ciężar do 120 kilogramów. Jeżeli chodzi o szerokość, do najmniejsze kosze zaczynają się już od 15 centymetrów – dzięki temu, możemy nimi zagospodarować naprawdę małe przestrzenie. Do wielu koszy dołączone są specjalne pojemniki, zawieszki i haczyki, dzięki którym organizacja jest jeszcze bardziej łatwiejsza.

 

Kosztowne, ale wygodne - czy to się opłaca?

Wygoda kosztuje – podobnie jest w przypadku koszy cargo. Są one dość sporym wydatkiem. Cena zależy od rozmiarów kosza, jednak najprostsze modele zaczynają się od 100 złotych. Chcąc zamontować kosze cargo w kuchni najlepiej zdecydować się nad meble robione pod wymiar – co wiąże się z większymi kosztami. Kosze cargo wymagają też więcej miejsca – montując je w szafkach zmniejszamy ich realną przestrzeń wewnętrzną jednak ułatwiamy w ten sposób dostęp do produktów.

 

Sprawdź też inne artykuły, w których poruszamy temat koszy cargo:

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Nowy Magazyn Max Kuchnie


Witajcie kochani w najnowszym wydaniu magazynu sieci Max Kuchnie oraz w nowym 2017 roku!...

Mniejsza czy większa? Jaką zmywarkę wybrać?


Zmywarka coraz częściej należy do podstawowego wyposażenia każdego domu. Ręczne...

Stal nierdzewna w kuchni i jej największe zalety


Urządzenia AGD czy przybory kuchenne wykonane ze stali nierdzewnej od wielu lat są...