Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Porady Magiczne kosze Cargo, które pomieszczą wszystko

Porady


Magiczne kosze Cargo, które pomieszczą wszystko

Producenci są specjalistami od ułatwiania nam życia. Tworzą oni sprzęty, urządzenia i gadżety, które sprawiają, że żyje się lepiej. Weźmy pod uwagę na przykład kuchnię – zmywarka umyje za nas naczynia, mikrofala podgrzeje wczorajszy obiad, a robot kuchenny pomoże przygotować ulubione ciasto naszych dzieci. Bez oporów korzystamy z udogodnień jakie daje nam technika – no bo dlaczego nie? Skoro jest możliwość.. Kuchnia jest miejscem, w którym zawsze brakuje miejsca. Bez względu na to, jak duże jest to pomieszczenie i jak wiele szafek mamy – zawsze jest nam mało. Wszystko przez ciągle poszerzającą się kolekcje kubków, nowe garnki czy nowoczesne urządzenia. Producenci spieszą z pomocą – i stworzyli magiczne kosze, które zmieszczą dosłownie wszystko.

Na zdjęciu: Studio Kamela

Co to w ogóle jest? Czyli krótki opis koszy cargo

Kosze cargo sprawdzą się idealnie, zarówno w małych jak i większych pomieszczeniach. Są to specjalne kosze, które wysuwają się na specyficznych szynach. Nic wielkiego – powiecie, jednak diabeł tkwi w szczegółach i to właśnie w prostocie tego 'urządzenia' jest jego cała moc. Kosze cargo to 'szuflady' służące do przechowywanie produktów. Prosta budowa sprawia, że dostęp do rzeczy w nich przechowywanych jest bardzo łatwy. Kosz wysuwany jest z całą swoją zawartością. Nie musimy kombinować, szperać, grzebać – wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się szczególnie w mniejszych pomieszczeniach kuchennych. Kosze cargo minimalizują konieczność schylania się i poszukiwania konkretnego produktu – wszystko jest łatwo dostępne. Kosze cargo otwierają się łatwo, szybko i lekko. Dzięki wyposażeniu w specjalne hamulce, nie trzaskają i są ciche. Są idealnym rozwiązaniem do kuchni lub spiżarni. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń. Kosze cargo mogą wypełnić każdą, nawet najbardziej wąską przestrzeń w Twojej kuchni. Dzięki nim, wąskie i głębokie szafki przestaną być utrapieniem. Kosze cargo ułatwiają segregację i pozwalają praktycznie wykorzystać wąskie przestrzenie. W ten sposób maksymalnie możemy wykorzystać każdy wolny centymetr naszej kuchni. Dzięki koszom cargo utrzymanie porządku w kuchni nie będzie takie trudne.

Do wyboru, do koloru

Oczywiście na rynku dostępnych jest wiele modeli koszy cargo. Poszczególne modele różnią się między sobą rozmiarem i kształtem, dlatego bez problemu można dopasować je do każdej kuchni. Mogłoby się wydawać, że kosze cargo nadają się do przechowywania tylko i wyłącznie lekkich produktów. Tymczasem spokojnie udźwigną nawet 120 kilogramów. Najwęższy kosz ma 15 centymetrów, więc pozwalają one zagospodarować nawet bardzo małe 'luki' między szafkami. Liczne modele wyposażone są dodatkowo w specjalne haczyki i pojemniki, które ułatwiają nam organizację. Niestety, kosze cargo to dość spory wydatek. Cena oczywiście uzależniona jest od wielkości, jednak najtańsze modele zaczynają się od stu złotych.

 

Sprawdź też inne artykuły, w których poruszamy temat koszy cargo:

Komentarze


5.00/5 1 1
5
Sabina

Kosze cargo są genialne. Przyznam, że u mnie w kuchni wprowadziły porządek. W łatwy i wygodny sposób mam dostęp do potrzebnych rzeczy.

Zobacz również


Męska rzecz – urządzamy kuchnię faceta


Przyzwyczailiśmy się już do tego, że to kobiety mają decydujące zdanie co do...

Lodówka, która wyglądem przypomina szafę


Kiedyś wybór chłodziarki był banalnie prosty. Szło się do sklepu, wybierało...

Jak właściwie konserwować kuchenne deski?


Dobrze jest, gdy do dyspozycji mamy kilka różnych rodzajów desek o...

Ustawienia prywatności Polityka prywatności