Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Porady Magiczne kosze Cargo, które pomieszczą wszystko

Porady


Magiczne kosze Cargo, które pomieszczą wszystko

Producenci są specjalistami od ułatwiania nam życia. Tworzą oni sprzęty, urządzenia i gadżety, które sprawiają, że żyje się lepiej. Weźmy pod uwagę na przykład kuchnię – zmywarka umyje za nas naczynia, mikrofala podgrzeje wczorajszy obiad, a robot kuchenny pomoże przygotować ulubione ciasto naszych dzieci. Bez oporów korzystamy z udogodnień jakie daje nam technika – no bo dlaczego nie? Skoro jest możliwość.. Kuchnia jest miejscem, w którym zawsze brakuje miejsca. Bez względu na to, jak duże jest to pomieszczenie i jak wiele szafek mamy – zawsze jest nam mało. Wszystko przez ciągle poszerzającą się kolekcje kubków, nowe garnki czy nowoczesne urządzenia. Producenci spieszą z pomocą – i stworzyli magiczne kosze, które zmieszczą dosłownie wszystko.

Na zdjęciu: Studio Kamela

Co to w ogóle jest? Czyli krótki opis koszy cargo

Kosze cargo sprawdzą się idealnie, zarówno w małych jak i większych pomieszczeniach. Są to specjalne kosze, które wysuwają się na specyficznych szynach. Nic wielkiego – powiecie, jednak diabeł tkwi w szczegółach i to właśnie w prostocie tego 'urządzenia' jest jego cała moc. Kosze cargo to 'szuflady' służące do przechowywanie produktów. Prosta budowa sprawia, że dostęp do rzeczy w nich przechowywanych jest bardzo łatwy. Kosz wysuwany jest z całą swoją zawartością. Nie musimy kombinować, szperać, grzebać – wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się szczególnie w mniejszych pomieszczeniach kuchennych. Kosze cargo minimalizują konieczność schylania się i poszukiwania konkretnego produktu – wszystko jest łatwo dostępne. Kosze cargo otwierają się łatwo, szybko i lekko. Dzięki wyposażeniu w specjalne hamulce, nie trzaskają i są ciche. Są idealnym rozwiązaniem do kuchni lub spiżarni. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń. Kosze cargo mogą wypełnić każdą, nawet najbardziej wąską przestrzeń w Twojej kuchni. Dzięki nim, wąskie i głębokie szafki przestaną być utrapieniem. Kosze cargo ułatwiają segregację i pozwalają praktycznie wykorzystać wąskie przestrzenie. W ten sposób maksymalnie możemy wykorzystać każdy wolny centymetr naszej kuchni. Dzięki koszom cargo utrzymanie porządku w kuchni nie będzie takie trudne.

Do wyboru, do koloru

Oczywiście na rynku dostępnych jest wiele modeli koszy cargo. Poszczególne modele różnią się między sobą rozmiarem i kształtem, dlatego bez problemu można dopasować je do każdej kuchni. Mogłoby się wydawać, że kosze cargo nadają się do przechowywania tylko i wyłącznie lekkich produktów. Tymczasem spokojnie udźwigną nawet 120 kilogramów. Najwęższy kosz ma 15 centymetrów, więc pozwalają one zagospodarować nawet bardzo małe 'luki' między szafkami. Liczne modele wyposażone są dodatkowo w specjalne haczyki i pojemniki, które ułatwiają nam organizację. Niestety, kosze cargo to dość spory wydatek. Cena oczywiście uzależniona jest od wielkości, jednak najtańsze modele zaczynają się od stu złotych.

 

Sprawdź też inne artykuły, w których poruszamy temat koszy cargo:

Komentarze


5.00/5 1 1
5
Sabina

Kosze cargo są genialne. Przyznam, że u mnie w kuchni wprowadziły porządek. W łatwy i wygodny sposób mam dostęp do potrzebnych rzeczy.

Zobacz również


Styl Zen w domowej kuchni


Brak przepychu, przestronność, minimalizm – to podstawowe cechy, jakimi...

W kuchennym archipelagu


Każdy z nas marzy o doskonale rozplanowanej i maksymalnie funkcjonalnej kuchni. Zadanie...

Aranżacja kuchni otwartej na salon


Projekt zaaranżowania kuchni otwartej na salon jest świetnym rozwiązaniem dla mieszkań...

Ustawienia prywatności Polityka prywatności