Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / Porady / Piekarnik 2 w 1 – dlaczego warto go mieć?

Porady

Piekarnik 2 w 1 – dlaczego warto go mieć?

Ulubione1

Producenci chcąc wyjść naprzeciw naszym oczekiwaniom, coraz częściej decydują się na łączenie pewnych urządzeń. Sprzęty dwa w jednym cieszą się ogromną popularnością. Dzięki takim rozwiązaniom możemy zaoszczędzić pieniądze – kupując jedno urządzenie zamiast dwóch, a także zyskujemy dodatkowe miejsce w naszej kuchni! urządzenia dwa w jednym są bardziej funkcjonalne i znacznie częściej się z nich korzysta. Bardzo popularny stał się ostatnio piekarnik dwa w jednym. Jest to nowoczesne urządzenie, które łączy w sobie tradycyjny piekarnik oraz kuchenkę mikrofalową...

Nowoczesne spojrzenie na nasze potrzeby
Urządzenia 2 w 1 to tak naprawdę nowoczesne podejście do techniki oraz gotowania. Piekarnik dwa w jednym to sprzęt, który łączy w sobie zwykły, bardzo dobrze wszystkim znany piekarnik z kuchenką mikrofalową. Mogłoby się wydawać, że to połączenie jest całkowicie pozbawione sensu, tymczasem jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Sekret tkwi w specyfice działania piekarnika 2 w 1. Otóż 'oba urządzenia' (piekarnik oraz mikrofalówka) mogą działać niezależnie od siebie. Ponadto, funkcja mikrofali przydatna jest również podczas pieczenia – dzięki niej, nasza potrawa czy ciasto będzie gotowe znacznie szybciej.

 

Wielofunkcyjność ponad wszystko
Piekarnik dwa w jednym to idealne, bardzo funkcjonalne urządzenie, które – co jest bardzo istotne – zajmuje bardzo mało miejsca. świetnie sprawdzi się zarówno do pieczenia pysznych ciast i potraw a także do podgrzania wczorajszego obiadu na ciepło. Zakup piekarnika 2 w 1 to świetna inwestycja – możemy zaoszczędzić czas, pieniądze oraz miejsce w naszej kuchni. mogłoby się wydawać, że piekarnik dwa w jednym jest drogim urządzeniem, tymczasem jest on niewiele droższy niż tradycyjny piekarnik bez kuchenki mikrofalowej.

 

Na co powinniśmy zwrócić uwagę?
Podczas wybierania piekarnika 2 w 1 powinniśmy wziąć pod uwagę przede wszystkim rozmiar oraz pojemność urządzenia. Warto przemyśleć jakiej wielkości porcje jedzenia mamy zamiar przyrządzać. Piekarniki dwa w jednym występują także w wersji kompaktowej, dlatego nawet właściciele małych kuchni mogą sobie na nie pozwolić. Mniejsze urządzenia są również tańsze w utrzymaniu i szybciej się nagrzewają.

 

Czy warto?
Piekarnik 2 w 1 to idealna opcja dla osób, które korzystają z piekarnika oraz kuchenki mikrofalowej. To połączenie jest bardzo wygodne – zamiast dwóch urządzeń, wystarczy nam jedno. Zyskujemy w ten sposób funkcjonalność oraz więcej miejsca.

Zobacz również

Kuchnia „po ciemku”

Kuchnia „po ciemku”

Nie dla każdego lokalu Niestety ale gustowne odcienie w postaci szarości, granatu czy mocnych...

Wybieramy lampy do kuchni

Wybieramy lampy do kuchni

Skup się na centralnym oświetleniu – jest najważniejsze! Nie da się ukryć, że...
Komentarze (1)
1
Gość
Uszatek
2017-12-15 08:31:17

Moja szwagierka ma taki sprzęt - bardzo sobie chwali. Też się zastanawiam nad urządzaniem 2 w 1 nawet ze względu na małą kuchnię.

Twój komentarz
Ocena