ZALOGUJ SIĘ
REJESTRACJA NOWEGO KONTA / PRZYPOMNIJ HASŁO

ZNAJDZ STUDIO W TWOIM MIEŚCIE LUB PRZEJDŹ DO LISTY STUDIÓW

WYBIERZ JEDEN Z PUNKTÓW

Płyty indukcyjne

Na gazie czy z prądem? Jaką płytę grzewczą wybrać?
Na gazie czy z prądem? Jaką płytę grzewczą wybrać?

Co najczęściej robimy w kuchni? Gotujemy. Skoro ta czynność zajmuje nam tak wiele czasu, warto zadbać, by wszystko co jej służy było praktyczne i niezawodne, zaczynając od garnków, pokrywek, przez łyżki, chochelki, na płycie grzewczej kończąc. Jak jednak dokonać właściwego wyboru, skoro na rynku dostępnych jest tyle przeróżnych modeli?

ZOBACZ WIĘCEJ
Czyste gotowanie, czyli jak czyścić płyty grzewcze
Czyste gotowanie, czyli jak czyścić płyty grzewcze

W kuchni, jak w żadnym innym domowym pomieszczeniu powinna panować nienaganna czystość. I to nie tylko ze względu na to, że pracujemy w niej z żywnością, przyrządzamy dania, spożywamy posiłki. Kuchnia to też serce domu, jego wizytówka, dlatego nie możemy dopuścić, by zagościł w niej bałagan, brud, przykry zapach. Jednym z urządzeń, które wymaga szczególnej dbałości o czystość, jest płyta grzewcza, którą użytkuje się codziennie, a która w największym stopniu narażona jest na zabrudzenia. Jak zatem dbać o płyty kuchenne?

ZOBACZ WIĘCEJ
W kuchennym archipelagu
W kuchennym archipelagu

Każdy z nas marzy o doskonale rozplanowanej i maksymalnie funkcjonalnej kuchni. Zadanie jednak nie jest proste, szczególnie, że w tak specyficznym pomieszczeniu, jakim jest kuchnia, trzeba pogodzić wiele różnych funkcji (gotowanie, spożywanie posiłków, spędzanie wolnego czasu), ograniczeń (istniejące przyłącza i instalacje, otwory okienne, drzwi) czy odmiennych przyzwyczajeń domowników. Receptą na urbanistyczny sukces jest ustawienie w kuchni wyspy.

ZOBACZ WIĘCEJ
Grzanie na zimno. Sekrety indukcji
Grzanie na zimno. Sekrety indukcji

Szybko, sprawnie, energooszczędnie i bezpiecznie. Któż z nas nie chciałby w ten sposób gotować w kuchni? Obecnie jest to możliwe i realne bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Wszystko za sprawą płyt indukcyjnych.

ZOBACZ WIĘCEJ
KOMENTARZE(2)
Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
TWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się by dodać komentarz !